• Главная
  • У Краматорську відкрився Центр ІТ-рішень Донецької області
16:27, 5 апреля
2

У Краматорську відкрився Центр ІТ-рішень Донецької області

Сьогодні у Донбаській державній машинобудівній академії відбулося відкриття інноваційного Центру та підписання меморандуму про співпрацю між Краматорською міською радою та цим навчальним закладом.

У Краматорську відкрився Центр ІТ-рішень Донецької області, фото-1

В рамках Програми ООН  “Відновлення та розбудова миру”  та компоненту «Місцеве самоврядування та реформа децентралізації”, який реалізується за підтримки Європейського союзу, було створено Центр ІТ-рішень Донецької  області на базі Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА). На урочистому відкритті були присутні заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані,

У Краматорську відкрився Центр ІТ-рішень Донецької області, фото-2

заступник голови Донецької ОДА Ігор Мороз, керівник  Програми ООН з відновлення та розбудови миру Віктор Мунтяну, секретар Краматорської міської ради Ігор Сташкевич, керівники інших міст та ТГ Донецької області.

У Краматорську відкрився Центр ІТ-рішень Донецької області, фото-3

Планується, що новий Центр буде співпрацювати із громадами для досягнення позитивних результатів в сфері цифровізації та ІТ-розвитку. В рамках цієї діяльності передбачено впровадження інструментів е – управління та сучасних інформаційних технологій, нових форм в роботі системи надання адміністративних послуг, спрямованих на зміцнення потенціалу органів влади та місцевого самоврядування Донецької області.

У Краматорську відкрився Центр ІТ-рішень Донецької області, фото-4

Його головними завданнями є взаємодія між представниками громад і регіональними освітньо-науковими установами, створення персонального освітнього середовища  та реалізація освітніх програм для фахівців громад в питаннях, що відповідають посадовим обов’язкам, популяризація інформаційних технологій та підвищення обізнаності населення в сфері IT.

У Краматорську відкрився Центр ІТ-рішень Донецької області, фото-5
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Краматорськ #Центр_ІТ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Показывать новый комментарий:
внизу вверху
денди
5 апреля, 19:14
Заболеваемость короной за 3е апреля в Украине - 20 тысяч, а в России 9 тысяч!!! То есть в Украине заболело в 2 раза больше , чем в России!!! При этом население России больше, чем население Украины в 4 раза, То есть заболеваемость пропорционально населению в Украине больше в 2Х4 = 8 раз, чем в России!!! Украинские ученные связывают это с пониженым иммунитетом украинцев вызваным питание некачественными продуктами и в недостаточном ассортименте! Так продуктов животного происхождения украинцы едят на 40% меньше физиологического минимума!!! Очент мало потребляют рыбы и морепродуктов, недостаточно витаминов , зато  с избытком - ХИМИИ!!!
detr
5 апреля, 19:16
А что будет что-то хорошее
Объявления
live comments feed...