У Краматорську поліцейські та соціальні служби проводять спільну роботу з протидії шахрайству

Краща профілактика шахрайству – це обізнаність людей. З цією метою співробітник Краматорського РУП розповів представникам соціальних служб про розповсюджені схеми шахраїв та механізми захисту від них.

У зв’язку з великою кількістю повідомлень, які надходять до поліції про вчинення шахрайства, за ініціативи міського голови Олександра Гончаренка  створено  координаційну раду з протидії шахрайським діям відносно мешканців Краматорська.  До складу ради увійшли представники структурних підрозділів Краматорської міської ради, громадських організацій, благодійних фондів, робота яких спрямована на соціальний захист прав громадян.

Поліцейські систематично інформують через засоби масової інформації, у соціальній мережі, на офіційному сайті, у громадському транспорті про факти вчинення шахрайських дій та їх розповсюджені схеми. Проводячи аналіз з’ясовано, що найбільш вразливою категорією населення, яка страждає від аферистів є люди похилого віку. Тому прийнято рішення про проведення роз’яснювально-інформаційної роботи з населенням співробітниками соціальних служб, які при наданні своїх послуг охоплюють найбільшу кількість людей.

З цією метою співробітник Краматорського районного управління поліції розповів для представників територіального центру соціального обслуговування «Надання соціальних послуг Краматорської міської ради», теркомів та старостинських округів про розповсюджені схеми шахраїв. Окрему увагу поліцейський приділив шахрайству пов’язаним з дзвінком начебто працівника банку, надходження смс-повідомлень про «проблеми з рахунком», повідомленнями про затримання родичів псевдо-поліцейськими та купівлі-продажу товарів через інтернет.

Поліцейські закликають краматорчан бути пильним та уважними, аби не стати жертвою шахраїв.  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии