• Главная
  • Краматорські рятувальники закликають громадян відпочивати безпечно
10:47, 13 июля

Краматорські рятувальники закликають громадян відпочивати безпечно

Незважаючи на систематичні попередження та звернення рятувальників до громадян, люди продовжують нехтувати правилами безпеки на воді. Така безвідповідальність часто призводить до нещасних випадків.

Фахівці ДСНС роблять усе можливе, щоб відпочинок був безпечний. Так, протягом вихідних краматорські рятувальники проводили інформаційно-роз’яснювальну роботу серед громадян на місцевих водоймах.

Під час заходу, фахівці ДСНС звернули увагу відпочиваючих на те, що завжди варто пам’ятати: недотримання правил безпеки може призвести до травмування або загибелі людей.

Окрему увагу рятувальники звернули на відпочивальників, які перебували з дітьми та на дітей, які приходять на пляж без супроводу дорослих. Найчастіше діти не знають елементарних правил безпечної поведінки на воді. Дітлахи дуже полюбляють пірнати з пірсів, при цьому роблять вони це будь-де, навіть у незнайомих місцях. Деякі і зовсім не вміють плавати, а все це може призвести до трагедії. Тому представники ДСНС в черговий раз звертаються до батьків з проханням безперервно контролювати свою дитину і не допускати знаходження дітей на водоймах без нагляду.

#Краматорск #безопасность
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...