• Головна
  • Рятувальники Краматорського району взяли участь у заняттях зі службової підготовки
12:40, 2 вересня 2021 р.

Рятувальники Краматорського району взяли участь у заняттях зі службової підготовки

Рятувальники Краматорського району взяли участь у заняттях зі службової підготовки

Службова підготовка осіб рядового та начальницького складу служби цивільного захисту полягає у здійсненні системи заходів, спрямованих на підвищення рівня знань, умінь, навичок та професійних якостей особового складу за певними посадами з метою забезпечення успішного виконання завдань за призначенням.

Основними завданнями службової підготовки особового складу є підвищення рівня знань, умінь, навичок та професійних якостей особового складу органів і підрозділів цивільного захисту з метою забезпечення їх здатності до виконання завдань за призначенням, а також формування в особового складу якостей, необхідних для успішного виконання завдань за призначенням у складних та екстремальних умовах.

2 вересня рятувальники Краматорського району взяли участь у перших у цьому році заняттях зі службової підготовки. Заняття складалося із теоретичної частини, під час якої відбувалося вивчення нормативно-правових актів, які регламентують діяльність органів і підрозділів цивільного захисту. Крім того, відбулися завдання і з фізичної підготовки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рятувальники #краматорськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...