• Главная
  • До проєкту «Поліцейський офіцер громади» долучилися 6 громад у Краматорському районі
10:10, 4 ноября 2021 г.

До проєкту «Поліцейський офіцер громади» долучилися 6 громад у Краматорському районі

До проєкту «Поліцейський офіцер громади» долучилися 6 громад у Краматорському районі

Про безпеку мешканців дбають 38 поліцейських, яких було обрано в результаті відкритого конкурсу. Ще шестеро майбутніх "шерифів" проходять необхідну спеціалізацію. Поліція залучає до безпекового проєкту нові територіальні громади: планується, що протягом року якісний поліцейський сервіс матимуть жителі кожної ТГ.

На Донеччині поліцейські офіцери громади разом із керівниками територіальних підрозділів поліції провели презентації проєкту «Поліцейський офіцер громади» в Мирноградській, Добропільській, Криворізькій та Новодонецькій ТГ.

До проєкту «Поліцейський офіцер громади» долучилися 6 громад у Краматорському районі, фото-1

Правоохоронці розповіли про переваги проєкту, позитивні приклади роботи, продемонстрували службові авто й оснащення, яке використовують офіцери громади у повсякденній діяльності.

Особливістю проєкту є його спрямованість виключно на потреби громади. Офіцер працює лише на території громади та вирішує проблеми її мешканців. А постійна присутність поліції в ТГ дає змогу реагувати на виклики у найкоротший час.

До проєкту «Поліцейський офіцер громади» долучилися 6 громад у Краматорському районі, фото-2

Так, у вересні поліцейський офіцер Лиманської громади Дмитро Мазуров швидко відреагував на ДТП і допоміг постраждалим. Автомобіль на слизькій дорозі з’їхав у кювет і перекинувся, водій і двоє пасажирів отримали важкі травми. Правоохоронець знайшов трактор, який відтягнув перекинуту автівку, та доставив травмованих до найближчої лікарні.

Сторони обговорили умови співпраці. Громада забезпечує робоче місце для поліцейського офіцера та надає у використання службовий автомобіль, що належить громаді.

До проєкту «Поліцейський офіцер громади» долучилися 6 громад у Краматорському районі, фото-3

У свою чергу «шерифи» повністю сфокусовані на створенні безпечного середовища та виконують широке коло завдань - реагують на повідомлення, охороняють громадський порядок, протидіють домашньому насильству, працюють з молоддю, а також разом із мешканцями беруть участь у житті громади. Про свою роботу офіцери звітують перед громадою.

Сьогодні до проєкту «Поліцейський офіцер громади» вже долучилися 19 громад Донеччини, серед них - Краматорська, Лиманська, Миколаївська, Черкаська, Андріївська та Олександрівська ТГ.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#поліція #Краматорськ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...