• Главная
  • Жителі Краматорська можуть сплачувати за «комуналку» без комісій
Партнерский материал
09:43, 5 ноября 2021 г.

Жителі Краматорська можуть сплачувати за «комуналку» без комісій

Партнерский материал

Відтепер жителі Краматорська можуть легко та зручно сплачувати за комунальні послуги. Для цього АТ «МЕГАБАНК» у співпраці із місцевою владою та комунальними службами запустив у місті Єдиний розрахунковий центр.

Єдиний розрахунковий центр (ЄРЦ) від «МЕГАБАНК»  - це альтернативний спосіб оплати комунальних послуг. Цей інфосервіс банку дає можливість сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги та енергоносії за допомогою єдиної квитанції, а також з легкістю передати показники лічильників, подивитися інформацію щодо нарахувань, сплати, перерахунку, об’єму спожитого ресурсу та боргу.

Невелика та зручна платіжка містить дані за спожиті комунальні послуги: електроенергію, квартплату, опалення, холодну воду, каналізацію чи вивіз твердих побутових відходів (ТПВ) та інші.

Окрім зручної єдиної квитанції, у краматорців з’явилась можливість заощаджувати на комісії. 

Так, без комісії за комунальні послуги місцеві жителі можуть сплатити у відділенні «МЕГАБАНК», а також на сайті ЕРЦ або через додаток todobank.

Також краматорці можуть розрахуватися за «комуналку» у пунктах НоваПей, що знаходяться у відділеннях Нової пошти та терміналах Easyрay за єдиною комісією, яка складає всього 15 гривень. 

За роки існування ЄРЦ від «МЕГАБАНК» зарекомендував себе як надійного партнера для своїх користувачів. За допомогою сервісу за «комуналку» сплачують більше 2,2 мільйонів родин у Харкові, Кропивницькому, Полтаві, Чернігові, Новій Каховці (Херсонської області) та Львові. Зокрема, у Харкові та області ЄРЦ працює 23 роки.

Відтепер успішний кейс «МЕГАБАНК» поширюється й на Краматорськ. 

Жителі Краматорська можуть сплачувати за «комуналку» без комісій, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#МЕГАБАНК #todobank
4,0
Высокие оценки пользователей за Стиль изложения
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...