14:00, 25 ноября

Темні плями чорних п'ятниць

Будівельники й ті хто розпочинає ремонт терміново скуповують матеріали, злочинці в ці дні грабують і крадуть з особливим цинізмом, а поліція? Про роботу поліції ми можемо судити з розкриття злочинів, одне з яких сталося не так давно і стало вже серією, в "п'ятницю 2019" у них під носом, прямо перед будівлею поліції був пограбований будівельний супермаркет Проком по Академічній і злочин, до сьогоднішнього дня, не розкрито, хоча є і відео з камер спостереження і свідки, але....

А нерозкриті злочини як відомо стимулюють злодіїв на багато нових злочинів, які загрожують перетворити життя жителів Краматорська в суцільні "чорні дні". У чому причина? Може реформи МВС?  Але спочатку про хороше.

Чорні п'ятниці за останні п'ять років міцно увійшли у життя жителів Краматорська і всієї України. Покупці носяться по супермаркетах, згрібаючи акційні товари, а продавці часто пропонують знижки, які більш схожі на статтю з КК про шахрайство. Дуже багатьом доводилося накупити речей у величезному супермаркеті, зі знижкою в 50%,  наступний день виявляє те-ж саме,але дешевше ще  на 10%, на ринку або в звичайному магазині, але вже без знижок! Тому треба бути дуже обережним в ці нелегкі і спокусливі дні і перевіряти наскільки справжні знижки пропонують продавці!

Де ж знайти найнижчі ціни на будматеріали, якщо ви готуєтеся почати ремонт?

Будівельні супермаркети Проком в Краматорську і Слов'янську щороку оголошують сезонні розпродажі, які починаються якраз з "чорних п'ятниць". Вже сьогодні мережа /гиперссылка/Проком пропонує лінолеум, ламінат, сантехніку, шпалери і ще сотні найменувань матеріалів за зниженими цінами. Ми не робимо 100% націнок, щоб потім написати на ціннику "знижка 50%"! 

Наші ціни Кращі за Знижки! Але зі знижками вони стали ще краще! Отже вже сьогодні ідеальні ціни зі знижками на шпалери, сантехніку, покриття для підлоги та багато іншого чекають вас і дiють до 1 грудня в будівельних супермаркетах на Олекси Тихого, 1А, на Академічній, 27, на Марата, 13 і на лісоторговій базі по Об'їзній, 1, і звичайно, в Слов'янську - на вулиці Торговій.

А як відзначають чорні п'ятниці грабіжники і злодії в ці дні, дивіться на відео цей злочин до цього дня пограбування будівельного супермаркету Проком по академічній 27 в 2019 роцi, коли грабіжники більше 40 хвилин перебували в приміщенні магазину вночі і потім виносили мішки з інструментом на очах у попиваючих каву поліцейських. Не розкрито, як і багато інших, а тому завтра злочинці можуть прийти до вас і винести все що завгодно, як винесли мішки з інструментом та інші цінності користуючись бездіяльністю правоохоронців.

Так що бережіть кишені і гарних покупок, друзі! Нехай всі п'ятниці стануть білими для Вас! А якщо купив квартиру або будуєш будинок - негайно приходь в Проком! Щодня до 1 грудня-наші ціни Кращі за Знижки!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#краматорськ #проком #будывельний_супермаркет #двері #вікна
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...