• Главная
  • У Краматорську учасників «Ліги майбутніх поліцейських» привітали з шостою річницею
15:52, 21 ноября

У Краматорську учасників «Ліги майбутніх поліцейських» привітали з шостою річницею

Цілеспрямовані, амбітні, талановиті хлопці та дівчата краматорської ланки «Ліги майбутніх поліцейських» приймали вітання від керівництва Краматорського райуправління поліції.   

Молодіжна організація була започаткована в 2015-му році, коли 27 дітей, яким з населених пунктів на лінії розмежування стали учасниками проєкту поліції Донеччини та Закарпаття «Схід і Захід – разом».

Лігівці - це об’єднані спільною метою активні,  цілеспрямовані, креативні хлопці та дівчата.  Вони сприяють підвищенню правосвідомості в суспільстві, патріотичному вихованню молоді, підтримують Національну поліцію України та прагнуть до зміцнення та розвитку України.

Учасників «Ліги майбутніх поліцейських» з шостою річницею привітали начальник Краматорського районного управління поліції Станіслав Загурський та його заступник Денис Філіппов.

«Ми з вами є однією командою. Ви і ви ті молоді та амбітні хлопці і дівчата, які є міцним підґрунтям у побудові майбутнього нашої держави. Я щиро дякую вам за співпрацю та бажаю успіхів і натхнення в подальшому житті», - звернувся до Лігівців Станіслав Загурський.

Найактивніших учасників Ліги відзначили грамотами та всім вручили подарунки.

Учасники Краматорської ланки Ліги активно співпрацюють з поліцейськими, громадськими та міжнародними організаціями. Лігівці допомагають правоохоронцям в профілактиці правопорушень, зниженні рівня злочинності серед неповнолітніх, в реалізації проектів з подолання та вирішення конфліктів у дитячому середовищі.

До речі, серед учасників «Ліги майбутніх поліцейських» є і ті, які продовжують свій шлях в розвитку правової держави навчаючись у вишах системи МВС України та вже працюючи в поліції.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Краматорськ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...