• Головна
  • У Краматорському районі до кінця року функціонуватиме 11 поліцейських станцій для поліцейських офіцерів громади
15:02, 30 листопада 2021 р.

У Краматорському районі до кінця року функціонуватиме 11 поліцейських станцій для поліцейських офіцерів громади

У Краматорському районі до кінця року функціонуватиме 11 поліцейських станцій для поліцейських офіцерів громади

Заступник начальника Краматорського райуправління поліції Денис Філіппов проінспектував роботу поліцейських офіцерів громади на території обслуговування.

У територіальних громадах впроваджується новий формат роботи дільничного офіцера поліції, який передбачає його постійну присутність на території громади, більш тісну співпрацю з населенням та органами місцевого самоврядування.

У Краматорському районі вже 16 поліцейських офіцерів громади пройшли відповідне навчання та несуть службу в п’яти територіальних громадах: Краматорській, Миколаївській, Черкаській, Лиманській, Олександрівській. На території обслуговування проживає близько  100 тисяч громадян у понад 80 населених пунктах.

Зараз відкрито шість поліцейських станцій для роботи офіцерів громади, до кінця року планується відкриття ще п’яти: Краматорську та Андріївській ОТГ.

Під час перевірки організації роботи заступник начальника Краматорського райуправління поліції Денис Філіппов зазначив, що в цілому перевірка показала, що поліцейські офіцери громади, які несуть службу на території обслуговування, готові до виконання будь-яких завдань, поставлених перед ними громадою.

Нагадаємо: у 2018 році в рамках проведення реформи децентралізації в Україні у Національній поліції був запроваджений проєкт «Поліцейський офіцер громади». Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт із мешканцями, щодня забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

У місцевості, де поки немає поліцейських офіцерів громади, комунікацію з громадами підтримують дільничні офіцери поліції. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорськ #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...