• Главная
  • У Краматорську темпи вакцинації значно знижується
14:00, 21 декабря 2021 г.

У Краматорську темпи вакцинації значно знижується

У Краматорську темпи вакцинації значно знижується

З початку прищеплювальної кампанії в Краматорську вакциновано 111 928 осіб. За минулий тиждень вакциновано 3302 людини. У центрах масової вакцинації за вихідні щеплено 215 людини.

Серед препаратів введено:

· AstraZeneca – 600 доз;

· CoronaVac – 2301;

· Pfizer/Comirnaty – 3204;

· Moderna – 717.

Минулого тижня вийшов наказ Міністерства охорони здоров'я про внесення змін до переліку професій та організацій, працівники яких підлягають обов'язковій профілактичній вакцинації. Додано три категорії: працівники органів місцевого самоврядування, заклади охорони здоров'я державної та комунальної власності, працівники комунальних підприємств, установ та організацій. До 17 січня 2022 року всі названі категорії співробітників повинні бути щеплені.

«Тепер всі співробітники органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств стовідсотково підлягають вакцинації. Ті, хто не будуть на 17 січня вакцинований, якщо у них немає протипоказань, довідок і сертифікатів з медустанови про перенесену хворобу, усуваються від роботи.

У нас темпи вакцинації в робочі дні впали до 500 осіб, а на вихідних прищеплюється не більше 200. Темпи скоротилися в три рази», - зазначає міський голова Олександр Гончаренко.

З 29 грудня Міськлікарня №3 буде повністю забезпечена киснем. Ємність для подачі газу буде встановлена підрядником в найближчий тиждень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#вакцинация #донецкая_область #уровень
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...