• Главная
  • У Краматорську виплата "президентської исячі" викликала наплив бажаючих покататися на ковзанах
11:32, 11 января

У Краматорську виплата "президентської исячі" викликала наплив бажаючих покататися на ковзанах

У Краматорську виплата "президентської исячі" викликала наплив бажаючих покататися на ковзанах

У січні 2022 року на льодовій арені небувалий наплив відвідувачів, що викликало тимчасову перевантаженість. Про це на апаратній нараді повідомив директор КП «Міст» Вадим Лукашук.

На льодовій арені неймовірний наплив бажаючих покататися на ковзанах. Це пояснюється тим, що мешканці та гості Краматорська почали масово отримувати «1 000 грн від Президента», а також розпочалися шкільні канікули. Щоб впоратися з великою кількістю відвідітетей на льодовій арені працює додатковий касир. 

"70% відвідувачів Льодової арени - це бажаючі покататися за "ковідну тисячу гривень". У зв'язку з тим, що графік вкрай завантажений тренуваннями і спортивними заходами, нам виділяється час для масових катань. Але є фізично допустиме завантаження льодової арени - це 150 осіб.

Віднині на Льодовій арені встановлений додатковий апарат і працює ще один касир. Але з великою кількістю людей ми фізично більше 150 чоловік не можемо впускати. Якщо є наступний заїзд через годину, то ми продаємо їм квитки. Ми максимально згладжуємо ситуацію, але вона зараз піде на спад, закінчуються канікули і буде менше відвідувачів», - зазначив Вадим Лукашук.

Міський голова Олександр Гончаренко у свою чергу запропонував зафіксувати певний час під масові катання. Це не стосується тих днів, коли проводяться чемпіонати та змагання. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#льодова_арена #наплив_відвідувачів #1000_грн #Краматорськ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...