• Главная
  • У Краматорську відбулася перша зустріч у межах проєкту «Школа волонтерства «Технологія добра»
16:43, 24 января

У Краматорську відбулася перша зустріч у межах проєкту «Школа волонтерства «Технологія добра»

У Краматорську відбулася перша зустріч у межах проєкту «Школа волонтерства «Технологія добра»

Проєкт «Школа волонтерства «Технологія добра» стартував на базі КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

Волонтерство – це особливий спосіб прояву діяльнісної турботи про інших. Це ресурс громади та рушійна сила до змін. За допомогою волонтерства молодь може задовольнити свої потреби, допомагаючи та відчувати свою значущість.

Мета проєкту - сприяти підвищенню у молоді мотивації до волонтерської діяльності, опановування основним знанням та умінням для здійснення волонтерської роботи, а також розвитку соціальної активності, навичок усвідомленого та активного власного життя. Отримані знання на тренінгах учасники зможуть використати у власних проєктах.

На першій зустрічі учасники та учасниці ознайомилися з навчальною програмою, розглянули історію виникнення волонтерства в Україні та світі, розкрили зміст понять «милосердя», «альтруїзм», «благодійність», «волонтер». В процесі роботи була створена довірлива атмосфера в групі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Краматорськ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...