• Головна
  • У Краматорську відбулася перша зустріч у межах проєкту «Школа волонтерства «Технологія добра»
16:43, 24 січня 2022 р.

У Краматорську відбулася перша зустріч у межах проєкту «Школа волонтерства «Технологія добра»

У Краматорську відбулася перша зустріч у межах проєкту «Школа волонтерства «Технологія добра»

Проєкт «Школа волонтерства «Технологія добра» стартував на базі КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

Волонтерство – це особливий спосіб прояву діяльнісної турботи про інших. Це ресурс громади та рушійна сила до змін. За допомогою волонтерства молодь може задовольнити свої потреби, допомагаючи та відчувати свою значущість.

Мета проєкту - сприяти підвищенню у молоді мотивації до волонтерської діяльності, опановування основним знанням та умінням для здійснення волонтерської роботи, а також розвитку соціальної активності, навичок усвідомленого та активного власного життя. Отримані знання на тренінгах учасники зможуть використати у власних проєктах.

На першій зустрічі учасники та учасниці ознайомилися з навчальною програмою, розглянули історію виникнення волонтерства в Україні та світі, розкрили зміст понять «милосердя», «альтруїзм», «благодійність», «волонтер». В процесі роботи була створена довірлива атмосфера в групі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...