![](https://s.6264.com.ua/section/logo/upload/pers/76/logo.png?20240727)
15:07, 26 червня 2022 р.
БФ "Твій Оберіг Надії" надав Міській лікарні №3 Краматорська гуманітарну допомогу
![БФ "Твій Оберіг Надії" надав Міській лікарні №3 Краматорська гумані... БФ "Твій Оберіг Надії" надав Міській лікарні №3 Краматорська гуманітарну допомогу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Благодійний фонд "Твій Оберіг Надії" передав Міській лікарні №3 Краматорська постільну білизну.
"Два тижні тому ми заїздили до міської лікарні #3 міста Краматорськ у відділення неврології. Тут знаходяться тяжкі хворі, інсультні лежачи. Тоді, під час нашого візиту, нас попросили допомогти з постільною білизною. І ось сьогодні ми завезли декілька комплектів білизни, та підгузки для дорослих, 8 здоровенних пачок. Хочу побажати хворим здоров'я, а чудовим лікарям сил та терпіння. Ваша працьовитість та самовідданість надихають нас!", - говориться у повідомленні на сторінці фонду у Фейсбуці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
14:50
25 липня
live comments feed...