• Головна
  • Краматорці можуть отримати фінансову допомогу через війну
18:13, 1 липня 2022 р.

Краматорці можуть отримати фінансову допомогу через війну

Краматорці можуть отримати фінансову допомогу через війну

У гуманітарного штабу Краматорської міської ради з'явилися нові партнери в допомозі нашій громаді -"SAVE THE CHILDREN".

 Відкривається прийом заявок по цій програмі, кількість — обмежена донором. Мета проекту — підтримати родини (домогосподарства) з дітьми від 0 до 18 років грошовою допомогою, які знаходяться в Краматорську. домогосподарство: члени однієї сім'ї, що живуть разом під одним дахом, і мають спільний бюджет і ресурси. Залежні особи, наприклад, бабусі та дідусі, люди з інвалідністю також мають право вважатися членами домогосподарства.

 Критерії відмови: сім'ї, які вже отримують/отримували фінансову допомогу від інших НПО або ООН, не мають права на отримання цієї допомоги.

 Сума: 111 доларів США на особу на місяць, на кожного члена домогосподарства та на початковий термін 3 місяці. Загальна сума виплати (333 долари США на особу) буде перерахована в один раз, в гривнях, на існуючі банківські рахунки сімей. Загальна сума переказу (наприклад: 666 доларів США для домогосподарства, що складається з 2 осіб) буде перерахована на банківський рахунок одного члена домогосподарства. Перекази здійснюватимуться в гривнях за курсом дня, в котрий буде здійснена вищезгадана транзакція.

Форма заповнюється українською мовою - https://bit.ly/3R26KMB.

 Донор "SAVE THE CHILDREN" буде самостійно опрацьовувати заявки від родин. Чекайте на дзвінок від оператора "SAVE THE CHILDREN".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Краматорськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...