• Головна
  • Чим відрізняється звичайна рідина для вейпа від сольової
Новини компаній
15:00, 6 вересня 2022 р.

Чим відрізняється звичайна рідина для вейпа від сольової

Новини компаній

Всім відомо, що одна кома в реченні може кардинально змінити його зміст, а подекуди взагалі вирішити долю людини. Пам’ятаєте: «стратити не можна помилувати»? А дехто досі помилково вважає, що розділові знаки не відіграють суттєвої ролі, тому можна взагалі забути про них. За аналогією використання в рідині для вейпа сольового нікотину призводить до кардинальних змін в процесі паріння та й взагалі, за великим рахунком, розставляє зовсім інші акценти в призначенні та використанні таких пристроїв. Взагалі сольовий нікотин розробляли зовсім не для розваг та приємного відпочинку, а з благородною та корисною метою. Отже, спробуємо визначити головні відмінності сольового та звичайного нікотину та дослідити, як вони впливають на організм вейпера.

Чим відрізняється звичайна рідина для вейпа від сольової  , фото-1

Що треба знати про сольовий нікотин

Сьогодні купити сольову жижу можна в будь-якому серйозному українському вейп-шопі. Здебільшого таку рідину використовують в pod системах, хоча можна залити її в бак іншого пристрою для паріння. Але робити так не завжди доцільно, оскільки результат може не виправдати очікувань вейпера. Щоби зрозуміти, як сольовий нікотин змінює процес паріння, треба дізнатись про його основні властивості та особливості використання. Що це взагалі за речовина, та як її отримують?

Обирай сторону сили — дим чи пара?

Сольовий нікотин та жижу на його основі створили в США. Насправді така речовина мала допомагати людям, які хочуть кинути курити, без негативних наслідків для нервової системи подолати залежність від нікотину. Річ у тім, що при відмові від паління звичайних сигарет організм гостро реагує на його нестачу. Можливі стреси, емоційні перепади. Щоб полегшити стан колишнього курця, треба забезпечити потрапляння такої речовини в організм іншим способом.

Паріння — більш безпечний та приємніший варіант доставки нікотину, ніж куріння. Адже тільки в сигаретному димі міститься понад 7000 надзвичайно шкідливих для здоров’я сполук включно з канцерогенними смолами. Перелік хвороб, які можуть стати причиною смерті курця, займе занадто багато місця. Тому перехід на сторону пари — цілком логічне та розумне рішення. Взагалі першу електронну сигарету створювали саме з такою метою — знайти альтернативний палінню варіант вгамувати відчуття нікотинового голоду. Недарма сучасні под системи, в яких використовують сольову жижу, вважають логічним та еволюційним продовженням закладеної в процес паріння початкової ідеї.

Ще один важливий факт — спеціальний американський контрольний орган, що вивчає якість харчових продуктів та лікарських засобів, провів ґрунтовне дослідження та не виявив додаткового шкідливого впливу сольової жижі для паріння на організм людини. Єдине, на що треба зважати — це стосується тих вейперів, які вже мають нікотинову залежність та хочуть її позбутися. Якщо людина ніколи не палила, то краще парити пристрої, в яких використовується безнікотинова рідина.

Чим відрізняється звичайна рідина для вейпа від сольової  , фото-2

Як добувають сольовий нікотин та його вплив на організм людини

Дійшла черга до фактів, які має знати кожен вейпер, якщо збирається користуватися пристроєм для паріння на нікотиновій солі:

  • Сольовий нікотин отримують з тютюнового листа. Використання складної технології дозволяє «витягнути» з вихідної сировини чистішу речовину, ніж під час застосування звичайних методів. З допомогою реакцій нейтралізації вирівнюють кислотно-лужний баланс, щоби досягти однакового з людським організмом рівня Ph. Тому нікотинова сіль добре засвоюється організмом, токсикоз та відторгнення можливі лише у випадку потрапляння значної кількості речовини.
  • Сольовий нікотин миттєво всмоктується в кров, а повний вивід триває значно довше. Це пов’язане не тільки з його надзвичайною чистотою та звичним для організму кислотно-лужним балансом, але й високою міцністю жижі. Наприклад, в одноразках використовують рідину, де міститься 50 мг нікотинової солі на 1 мл об’єму. У звичайній жижі рівень нікотину 18 мг/мл вже означає високу міцність.
  • На практиці відчуття насичення приходить вже після декількох затяжок. Це означає, що тривалість перекурів значно зменшується. Та й відчуття нікотинового голоду повертається через значний проміжок часу. Фактично сольова жижа не підходить для пристроїв на кальянній тязі, або для прихильників постійного «потягування» ароматної пари. Схема використання зовсім інша — зробив 3–4 затяжки, отримав задоволення та пішов займатися власними справами.
  • Пара з сольової жижі значно слабше дратує ротову порожнину у порівнянні зі звичайною рідиною. Зменшення кислотності позитивно впливає на строк служби випарника.  
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...