![](https://s.6264.com.ua/section/logo/upload/pers/76/logo.png?20240727)
15:05, 17 вересня 2022 р.
Евакуюйся вчасно: за добу рятувальники надали допомогу понад 400 мешканцям Донеччини
![Евакуюйся вчасно: за добу рятувальники надали допомогу понад 400 ме... Евакуюйся вчасно: за добу рятувальники надали допомогу понад 400 мешканцям Донеччини](/dist-assets/images/cap.jpg)
Триває евакуація цивільних мешканців Донеччини.
Так, за минулу добу особовим складом Головного управління ДСНС України у Донецькій області із зони активних бойових дій проведена евакуація 8 осіб з Бахмутського, Покровського та Краматорського районів. А у місті Торецьк було надано допомогу 48 особам, з них 10 дітей.
Під час евакуації в Покровському районі надана допомога 313 особам, з них 49 дітей та 12 осіб з обмеженими фізичними можливостями, повідомляють у ДСНС. Також особовим складом ГУ перевезено з пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги 58 осіб, з них 8 дітей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
14:50
25 липня
live comments feed...