![](https://s.6264.com.ua/section/logo/upload/pers/76/logo.png?20240727)
17:00, 27 вересня 2022 р.
Спортсмени з Донеччини вибороли чотири золоті медалі Кубку Європи з сумо в Польщі
З 23 по 25 вересня в місті Седльце (Польща) відбувся Кубок Європи з сумо. Участь у змаганнях взяли понад 50 борців з Польщі, Грузії, Угорщини, Німеччини та України. Про це повідомляє прес-служба Донецької ОДА.
Донеччину у складі національної збірної команди України представили спортсмени з Бахмутської громади: заслужений майстер спорту України Олександр Вересюк та майстер спорту України Єлизавета Моренко.
За підсумками змагань наші сумоїсти здобули чотири золоті нагороди: три з них виборов Олександр Вересюк (абсолютна вагова категорія, вагова категорія 115+ кг, команда першість) і ще одну золоту медаль – Єлизавета Моренко у ваговій категорії 80+ кг, повідомляє Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.
Тренуються спортсмени під наставництвом Олега Реви, Сергія і Любові Коробко.
Додамо, що у загальнокомандному заліку національна збірна України посіла перше місце континентальної першості.
![](https://s.6264.com.ua/s/76/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/054/891/309547401473126321522666656547417152757459n-1_6332fc420a569.jpg)
![](https://s.6264.com.ua/s/76/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/054/891/3091510604731262715226715663596613456361035n_6332fc47c82eb.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
14:50
25 липня
live comments feed...