Новини компаній
10:46, 29 вересня 2022 р.

Що таке POD-системи?

Новини компаній

Pod система — це зручний міні-вейп, який став популярним досить недавно, але за цей час зайняв багато місця на полицях магазинів та у серцях багатьох користувачів. В експлуатації электронки максимально прості. Вата, койли та нагрівальні елементи розташувалися у картриджі, де знаходиться заливка. Такий картридж може бути одноразовим (змінним) або перезаправним. Щоб почати процес експлуатації, слід лише вставити картридж в блок акумулятора й активувати пристрій. Подові системи є дуже компактними, через це вони генерують невелику кількість пари та мають малу ємність батареї. Майже для всіх девайсів використовують нікотинову сіль.

  1. Бокс-мод — це пристрій, який складається з плати та має функції зміни режимів, регулювання та ін. Його можливо придбати окремо або у комплекті з баками (у вигляді стартового набору). Частіше за все зустрічаються моделі, які мають змінну батарею (типорозміру 18650/21700). Також є закриті та відкриті системи, які стали досить жаданими у 2018 році. З тих часів майже нічого не змінилося. Єдине, розробили більшу кількість девайсів з відкритою системою та електронки зі змінними випарниками. 

  2. AIO (All-In-One) — це пристрої, які мають середній розмір. Складаються з блоку акумулятора та картриджа з рідиною, які не відокремлюються один від одного та є одним цілим. Девайс має більший розмір та ємність батареї порівняно з под системами. Частіше бувають не з картриджами, а зі змінними випарниками. 

У рідині всіх под систем рекомендується співвідношення пропіленгліколю до рослинного гліцерину 50/50.

Fqpwp-Km0ba07VG7xzIDYII7TiYVIKdos-ZjWOqjJ33crRXIh80WkTTs7kfTWi4dcHafiaSMDI7zT8Wn0oZE5ggLrb3BoCMqP5OfZsMjNiEwYSEISGth7ySNGNyx67DjdbWM77pecNwlNKGibkgCnHwKwp71UqIP822TQ5fT1icEzW8z4a9oLewqdg

Переваги POD систем

Кращим варіантом для того, щоб зрозуміти, що таке под система є ознайомлення з плюсами та мінусами пристроїв. Однією з головних переваг даних моделей електронок вважається доступна ціна. Найчастіше вони коштують не більше 1000 грн. До плюсів пристрою також можна віднести принцип, як використовувати podсистему. Вона має приємну та легку тягу, яка не потребує напруження. Найчастіше курилки поставляються з автоматичною затяжкою, але бувають ті, які активуються за допомогою кнопок. Електронні цигарки з легкістю замінюють класичні завдяки рідині на основі сольового нікотину (Salt). Але це не виключає варіанту, що пристрій можливо заправити звичайною жижею з міцністю, яка необхідна. Тому слід добре поміркувати, 

кому варто купувати під систему перед її придбанням.

Важливо пам'ятати, що існують под системи двох видів — закриті та відкриті. Закриті найчастіше дешеві та прості у використанні, вони мають обмеження у регулюванні міцності та лише одноразові картриджі. Щодо відкритих видів, вони використовують змінні випарники й можуть змінювати режим роботи плати. 

Недоліки POD систем

Детально прочитавши про плюси та мінуси підсистем ви з легкістю зможете прийняти рішення щодо придбання пристрою. Тож розглянемо недоліки девайсів:

  1. Невелика кількість пари та слабка смакопередача. Цей мінус з'явився у результаті порівняння з класичними девайсами. Але не дивлячись на це, у даних под систем смак та аромат відчувається досить яскраво. 

  2. Менш потужна автономність. Цей факт так само відрізняється від класичних вейпів, тому що нині на день вам вистачить майже будь-якої под системи.

  3. Проблеми з наявністю випарників. Такі трабли можуть зустрічатися, тому слід пам'ятати, що це може торкатися й частого бака картриджів. Звісно, приємного мало, порівнюючи з ватою, яку можливо замінити у будь-який час. 

  4. Немає можливості змінювати стиль паління. Якщо виробник випустив картридж та ви його придбали, це означає, що слід його і парити.

Різниця між вейпом та под системою дуже відчувається. Ми спробували підкреслити основні характеристики на прикладі pod систем, щоб вам було простіше зробити вибір електронної цигарки. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...