![](https://s.6264.com.ua/section/logo/upload/pers/76/logo.png?20240727)
11:13, 29 вересня 2022 р.
У Краматорську відбулась нарада щодо стану справ у сфері ЖКГ
![У Краматорську відбулась нарада щодо стану справ у сфері ЖКГ У Краматорську відбулась нарада щодо стану справ у сфері ЖКГ](/dist-assets/images/cap.jpg)
217 днів краматорські комунальники працюють в умовах воєнного стану: ліквідовують наслідки обстрілів ворогами цивільної інфраструктури, виконують аварійні ремонти, займаються обслуговуванням мереж та комунікацій.
![У Краматорську відбулась нарада щодо стану справ у сфері ЖКГ, фото-1 У Краматорську відбулась нарада щодо стану справ у сфері ЖКГ, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Нагадуємо мешканцям міста, що заявки на обстеження пошкодженого/зруйнованого житла приймаються за телефоном +380990991505 або через додаток Дія. Крім того, краматорці, що постраждали внаслідок воєнних дій, можуть отримати три види матеріальної допомоги коштом міського бюджету – детальніше читайте за посиланням.
Усі комунальні служби міста готуються до зими, зокрема, триває накопичення матеріалів для зимового утримання вулично-дорожньої мережі.
КП “Міськсвітло” продовжує профілактику системи зовнішнього освітлення, аби підтримувати її в справному стані.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
14:50
25 липня
live comments feed...