• Головна
  • 20 мирноградців з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стали вимушеними переселенцями
11:00, 30 вересня 2022 р.

20 мирноградців з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стали вимушеними переселенцями

20 мирноградців з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стали вимушеними переселенцями
В умовах війни найголовніше для дитини – це збереження її життя та здоров’я, тому перше правило для батьків – вивезти дитину із небезпечної зони. Евакуація дітей із територій проведення воєнних дій чи наближених до них – єдиний порятунок! Про це повідомляє прес-служба Мирноградської міської військової адміністрації. 
Є діти, про яких не можуть подбати батьки. Обов’язком держави і суспільства є забезпечення дотримання принципів Конвенції ООН з прав дитини, зокрема прийняття рішень у найкращих її інтересах.
Всього із небезпечних районів до 5 областей в Україні (Львівська, Чернівецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська) було евакуйовано 1519 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які постійно проживали у дитячих закладах та ними опікувалася держава: 409 дітей мають право бути усиновленими, але 225 з них мають неповний пакет документів, який дає право на усиновлення.
20 мирноградців з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, також стали вимушеними переселенцями: 10 дітей тимчасово переміщено за кордон, 10 влаштовано до українських дитячих закладів. У кожної дитини – є право зростатив сім’ї, у дорослих – можливість допомогти такій дитині! Служба у справах дітей Виконавчого комітету Мирноградської міської ради здійснює щоденний моніторинг щодо переміщення цих дітей.
20 мирноградців з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стали вимушеними переселенцями, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мирноград
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...