• Головна
  • Які ультразвукові ванни підходять для домашнього використання?
Новини компаній
14:36, 31 березня

Які ультразвукові ванни підходять для домашнього використання?

Новини компаній
Які ультразвукові ванни підходять для домашнього використання?, фото-1

Коли звичайні чистячі засоби та побутова хімія не допомогають видалити забруднення з різноманітних предметів, у нагоді стає ультразвукова ванна. Цей прибор забезпечує швидку та ефективну чистку, не вимагаючи додаткових зусиль від користувача.

Можливості ультразвукової ванни потрібні у різних сферах: медицині, ресторанному бізнесі, косметології, комп’ютерних сервісах, ремонтних майстернях тощо. Часто цей прибор використовується і в домашніх умовах для чистки та дезінфекції побутових речей.

Про те, як можна застосовувати ультразвукову ванну вдома та на які моделі варто звертати увагу при виборі, – далі у статті.

Принцип роботи та варіанти використання

Будь-яка ультразвукова ванна складається з резервуару, що заповнюється рідиною, та генератора. Останній забезпечує надходження ультразвукових хвиль всередину прибору, завдяки чому в рідині створюється ефект мікрофібриляції. Простими словами, у резервуарі утворюються численні дрібні бульбашки, які лопаються в ході чистки.

У побуті ультразвукова ванна виконує широкий спектр завдань. Прибор відмінно справляється з чисткою посуду, наприклад, із видаленням нальоту зі старих столових предметів. Також до резервуару можна сміливо класти ювелірні вироби, монети, щітки та бритви, окуляри, диски, іграшки, деталі побутової техніки тощо.

За допомогою УВ можна не лише видаляти забруднення, а й робити дезінфекцію. Якщо залити в резервуар дистильовану воду, в ній можна мити фрукти та овочі. Така обробка продуктів є набагато ефективнішою альтернативою звичайному миттю. Саме тому ультразвукову ванну рекомендується використовувати під час приготування їжі для дитини.

Особливості вибору

Сучасний асортимент пропонує найрізноманітніші варіанти ультразвукових ванн під різні формати використання. Щоб обрати прибор для побуту, варто орієнтуватися на такі параметри:

  • Місткість резервуара. Тут перед користувачем відкривається широкий вибір моделей. У різних варіантах об’єм варіюється від 0,2 до 30 літрів. З огляду на те, що вдома ультразвукова ванна використовується здебільшого для чистки невеликих предметів, оптимальним буде резервуар з місткістю до 2 літрів.
  • Конструкція. Сучасні прибори відрізняються не лише об’ємом, а й показниками глибини, довжини та ширини. Вибір за цим параметром суто індивідуальний та залежить від задач, які планує ставити користувач. Варто зауважити, що ультразвукові ванни бувають як прямокутною, так і круглої чи овальної форми, як-от модель D-1800 бренду Codyson.
  • Потужність. У найпросунутіших моделях цей показник може досягати 900 Вт. Однак, такі варіанти використовують у професійних галузях. Для домашнього застосування цілком підійдуть прибори на 120 Вт і нижче. Потужність моделі залежить від об’єму резервуара – що він менший, то слабшим буде проходження електричного струму.

Ультразвукова ванна може мати корисні доповнення, як-от функція підігріву або кран для зливу рідини. Широкий асортимент найкращих моделей можна переглянути за посиланням - https://expert-pro.com.ua/ultrazvukovye_vanny

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...