• Головна
  • Що потрібно знати, купуючи бронежилет?
Новини компаній
16:00, 17 травня

Що потрібно знати, купуючи бронежилет?

Новини компаній

У XXI столітті специфіка ведення бойових дій диктує нові правила військовослужбовцям, вимагаючи використання сучасних засобів захисту. Так військовий бронежилет сьогодні повинен перш за все забезпечувати захист від уламків, оскільки саме мінно-вибухові та уламкові пошкодження є найбільш розповсюдженими на полі бою. Для того, аби забезпечити якомога більше захисту користувачеві в умовах реальних бойових дій, сьогодні використовуються і стандартні бронежилети, і модульні системи із додатковими протиуламковими елементами, як-от фартух або комір.Такі модульні бронекостюми часто використовують сапери, які спеціалізуються на розмінуванні місцевості. На сайті компанії виробника «Українська Броня» ви можете подивитися, як виглядає сучасний бронекостюм, виготовлений у відповідності до чинних стандартів якості.

Що потрібно знати, купуючи бронежилет?, фото-1

Рівні захисту та інші фактори вибору бронежилетів

Основна мета бронежилета — захист органів тіла. Здатність бронежилета утримувати різні уламки, а також витримувати кулю різного калібру залежить від того, які плити та балістичний захист використовується. Водночас визначити ефективність бронежилета без розуміння ймовірних загроз доволі складно. Так, для визначення класу захисту за ДСТУ або американським стандартом NIJ весь бронезахсит обовʼязково проходить балістичні випробування.

В Україні згідно з ДСТУ (державним стандартом якості) є 6 класів захисту. Класифікація, розповсюджена у США, дещо відрізняється. Утім за обома стандартами, що вище клас, то більші й швидші уламки та калібр здатен витримати виріб. Однак треба зважати на комфорт, мобільність користувача в бронежилеті, оскільки від класу захисту залежить не лише безпека бійці, а й вага спорядження.

Від чого залежать ціни на бронежилет?

Як і з багатьма іншими елементами амуніції, ціна бронежилета в Україні може сильно відрізнятися залежно від:

  • матеріалу виробу;
  • типу балістичних плит;
  • формату бронежилета — прихованого чи відкритого носіння;
  • наявності або відсутності мʼякого балістичного захисту;
  • наявності строп MOLLE, а також різних варіантів бокового захисту.

Якщо Ви шукаєте бронежилет, виготовлений в Україні, із високим рівнем захисту, зверніть увагу на товари від компанії «Українська Броня». Продукти виробника обов'язково проходять випробування та мають різні класи захисту, тож ви можете обрати варіант відповідно до власних потреб. В асортименті є також шоломи, якісні плитоноски з Cordura у різних варіантах кольору (мультикам, піксель, чорний, олива), а також додаткове спорядження. Для того, щоб проблем із вибором не виникало, фахівці готові допомогти кожному під час оформлення замовлення. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...