Сьогоднішнє різноманітність хліба на полицях дивує: звичний формовий і традиційний подовий хліб, батони і булочки, житній, пшеничний, вівсяний, зі спеціями, з овочами і навіть десертний хліб. Давайте розберемося, як вибрати справжній смачний і корисний хліб.

Свіжа французька випічка, багети представлена на полках пекарні "Буланжері" в широкому асортименті.

По-перше, смачний хліб відрізняється за складом борошна, з якої він замішується. Пшеничне борошно має приємними смаковими якостями, з неї випікають білосніжні буханця хліба, батони, здобні булочки. Вироби з борошна грубого помелу мають більш насичений смак при підвищеної харчової цінності.

Більшою мірою корисними властивостями володіє зерно жита, а хліб з житнього борошна багатий клітковиною і вітамінами. Будучи джерелом білка і мінеральних речовин, таких як фосфор, калій, натрій, магній, залізо, кальцій, житнє борошно містить в собі вітаміни групи В, вітаміни А, Е.

Ознайомитися з асортиментом пекарні Буланжері ви можете на http://artisan-boulangerie.ua/ua/

Житнє борошно також поділяється на види залежно від ступеня помолу: сіяне, обдирне, шпалерна. Це дуже цінний і корисний продукт для тих, хто стежить за своїм здоров'ям.

Чим грубіше помел борошна, чим більше зміст висівок в борошні, тим більше в ній клітковини, так необхідної для виведення шлаків, солей і токсинів з організму. Дослідження переконують: житній хліб корисний для травлення і допомагає запобігти ризик багатьох захворювань, таких як рак і діабет. Люди, що регулярно вживають в їжу житній хліб, менш схильні до хвороб серця.

Саме тому вже кілька років у фокусі уваги хлебокомбінатів и пекарень випічка виробів з житнього борошна.

На своєму підприємстві ми використовуємо всі сорти житнього та пшеничного борошна високої якості, отримуючи різноманітний, завжди ароматний і смачний хліб. По-друге, хліб може бути дріжджовим і бездріжджовим. Процес приготування бездріжджового хліба досить тривалий, тісто готується на основі спеціально підготовленої природної закваски, тому не кожна пекарня має можливість випікати таку продукцію.

По-третє, хліб може бути многозерновым, вітамінізованим, збагачений клітковиною і т. д. Завжди слід звертати увагу не тільки на яскраві написи на лицьовій стороні упаковки, але і на сам склад виробу.

Напис «з цільнозмолотого борошна» означає, що мука, з якої випечено хліб, вироблена з цільного зерна, не очищеного від плодових оболонок і зародка. Такий хліб найбільш багатий цінними речовинами.