В Україні найпопулярнішим способом як і раніше залишається будівництво конкретного басейну, залитого на місці опалубкою. Таке рішення, як правило, не тільки довговічне, але і легко дає плавальний басейн бажаної форми. Дно виконано з залізобетону.

Але найскладнішим етапом будівництва басейну є земляні роботи. Бетонну суміш готують і заливають непостредственно на місці стоiтельства басейна.

Рекомендується, щоб суміш відповідала класу впливу XF3 відповідно до PN-EN 206-1.

У проекті повинні бути вказані точні параметри матеріалу. Підкріплення, підготовлене за розрахунком конструктора, забезпечує рівномірний розподіл навантажень, а також захоплення сил від усадки бетону. Сучасне будівництво басейнів використовує великий асортимент матеріалів.

Давайте також пам'ятати, що перед тим, як починати заливати бетон, арматуру слід очистити, тобто позбутися від слідів мастила, іржі або масляної фарби. Тільки правильна підготовка забезпечує хорошу взаємодію бетону зі сталлю.

Рекомендованим для пулу робіт є багатокомпонентний портландцемент з класом більш високої міцності 42,5 МПа. Він використовується скрізь, де вам потрібно отримати міцний бетон за дуже короткий час, і в той самий час ми дбаємо про його високу довговічність. Завдяки високій початковій і кінцевої міцності цей продукт ідеально підходить для виробництва високоякісного бетону від C16 / 20 до C35 / 45. Властивості портландцементу з підвищеним класом міцності дозволяють прискорити темпи будівельних робіт. При правильному змішуванні мінералів використання цементу знижує ризик усадки, пустот і тріщин та втрати кольору на готовому бетоні.

Для оздоблювальних робіт в басейні ви повинні використовувати матеріали, стійкі до механічних пошкоджень, інтенсивному сонячному світлу і хімічних речовин. Це можуть бути керамічні плитки або мозаїки (обов'язково морозостійкі та нескользящие) або фольга для басейну, тобто лайнер з ПВХ, армований поліефірної сітки.

При плануванні басейну необхідно враховувати, що басейн укритий і добре освітлений сонцем. Також краще уникати безпосередній близькості дерев і кущів (через клопіткого очищення басейну). Крім того, вам необхідно перевірити потужність ґрунту і визначити рівень ґрунтових вод. Також важливо забезпечити, щоб на майданчику не було ні інсталяцій, ні коренів дерев.

Ми допоможемо вам побудувати басейн, про який ви мріяли.