Кожному керівнику необхідно грамотно вибрати обладнання для компанії. Асортимент ринку ускладнює завдання, оскільки виробники обіцяють якість і надійність без явних доказів. Не завжди ціна є визначальним фактором – купити недорого металеві меблі можна в ПрАТ УХЛ-МАШ. Дерев'яні меблі швидко виходять з ладу, а пластик піддається швидкому руйнуванню в несприятливому середовищі. Саме вироби з металу володіють достатньою зносостійкістю, вони універсальні для розміщення у більшості умов.

На що звернути увагу при виборі

Головними критеріями покупки металевих меблів служать практичність і безпека. Якщо шафа розміщується в офісі або на заводі, вона повинна забезпечити простий доступ до документів та елементів комплектування Також важливий захист вмісту від механічного та термічного впливу. Аналогічні вимоги стосуються обладнання для складування вантажів. Конструкція повинна забезпечити простоту використання, а також обмежити доступ сторонніх. Цим задачам відповідає асортимент УХЛ-МАШ. Компанія виготовляє металеві меблі вже понад 20 років, пропонуючи покупцям незмінну якість і низькі ціни. Надійність виробів високо оцінили міжнародні експерти. Ми є лідером галузі за даними сертифіката 2012 року.

Що пропонує асортимент підприємства:

        шафи для роздягальнь і чарункові шафи;

        місткі лавочки;

        металеві стелажі;

        телекомунікаційні шафи й стійки;

        меблі для офісних потреб;

        промислові верстати та допоміжні тумби;

        шафи для абонентської кореспонденції;

        зламостійкі та вогнетривкі сейфи;

        меблі для лабораторій і медичних установ;

        обладнання для виробництва хліба;

        нержавіючі меблі;

        пластикова тара виробника Sembol.

УХЛ-МАШ почала свою діяльність з 1994 року. До цього вона була пов'язана з виробництвом машинного обладнання, тому у компанії суттєва технологічна база. Це дозволило створити широкий асортимент для охоплення попиту покупців. Оскільки кількість замовлень збільшувалася, у 2003 році був відкритий новий завод в місті Боярка, який взяв на себе частину завдань. Виготовляємо продукцію зварного і розбірного виду. На виробництві діє сертифікація УкрЦСМС №UA.C.188-16. Контроль якості забезпечує система ДСТУ ISO 9001: 2009. Асортимент проходить санітарно-епідеміологічну перевірку, що виключає ризики для людини і навколишнього середовища.

 

Чому обирають нашу компанію

У розпорядженні УХЛ-МАШ великий технологічний фонд, який дозволяє створювати навіть складні проекти. Кількість співробітників складає понад 350 чоловік, кожний з який володіє необхідними уміннями та знаннями. Загальна площа компанії разом з заводом складає 16000 м. кв. Для гнуття металу закуплено обладнання італійських партнерів Salvagnini, яке зустрічаються лише на двох підприємствах України. Лазер з програмним налаштуванням, Fronius-Kavasaki точно вирізає складні форми металу. У нас діє сучасний верстатний комплекс, на якому працюють досвідчені майстри. Застосовується прокатна лінія стелажного типу, потужні палетообмотувачі, використовуються матеріали GEMA, АMADA, Srhoder та інших виробників.

Для захисту металу від передчасного зносу виробник металевих меблів УХЛ-МАШ застосовує полімерно-порошкову фарбу. Вона нетоксична, тому безпечна у закритому просторі. Володіє антикорозійними властивостями, що не допускає утворення іржі. При розміщенні в закритому просторі не виділяє випарів, небезпечних для людини. Щільний шар фарби сушиться при температурі 200 °C. При тривалому використанні зовнішній вигляд не погіршується, не утворюються тріщини, через які потрапляє волога. Асортимент високо оцінили експерти, за що компанія отримала премію «Лідер галузі» в 2012 році. Є учасником міжнародних виставок «EIA» і «Автосервісу СТО», а також представляємо продукцію на меблевих форумах. Гідно показали себе у виставках SIA «Кращий експортер року» та «Автотехсервіс».

 

Сьогодні асортимент значно розширився, у порівнянні з попередніми роками діяльності, ми намагаємося враховувати потреби клієнтів. У нас діє ефективне складування «Pallet Drive – in system» та швидка доставка в будь-який регіон. Практично всі товари виготовляються за принципом конструктора. При необхідності вони модифікуються додатковою комплектацією. Продукція представлена у виставковій залі для особистого ознайомлення, або на сайті, для замовлення в «1 клік». Ціни вигідніші більшості конкурентів, пропонуємо нашим клієнтам гнучкі знижки та спеціальні пропозиції.