Готівковий розрахунок зараз використовується все рідше. Багато хто віддає перевагу розплачуватися банківськими картами за товари і послуги. Така тенденція не є дивною, адже подібний спосіб розрахунку зручний і більш безпечний. До того ж все більша кількість офісів і торгових точок адаптуються під нові реалії і встановлюють термінали. Розплатитися карткою можна практично скрізь – в супермаркеті, ресторані, бутіку, салоні.

Банки намагаються зробити свої карти ще більш функціональними і корисними для клієнтів. Їх власники отримують різноманітні бонуси, привілеї від банку і його партнерів. Так, придбати платіжні картки Mastercard від Укрсиббанку вигідно людям бізнес сфери, впливовим особистостям і тим, хто багато подорожує. Йдеться про картки Gold, Platinum, World Elite, World, Business. Для того щоб стати їхнім власником, необхідно приєднатися до програми All Inclusive. Які привілеї отримують власники таких карт?

Гарна новина для тих, хто часто буває в роз'їздах і вміє водити машину. «Укрсиббанк» співпрацює з міжнародними компаніями автомобільного прокату. Відповідно, його клієнти можуть розраховувати на привабливі знижки від таких партнерів при оренді машини. Наприклад, ви можете приєднатися до клубу Avis Preferred Club і платити до 35% менше за прокат. Компанія діє в багатьох країнах – в тому числі африканських.

Крім знижки власники карток отримують можливість підвищити клас автомобіля.

Подібні привілеї пропонує і компанія Hertz. Територія її діяльності охоплює майже 150 країн. Ви зможете розраховувати на знижки, підвищений клас автомобіля. Більш того, компанія безкоштовно надає можливість сісти за кермо машини вашому супутнику.

Участь в клубі обходиться безкоштовно. Привілеями Avis Preferred Club на таких умовах ви зможете користуватися три роки, Hertz – два.

Партнерами «Укрсиббанку» є багато авіакомпаній. Відповідно, власники карток можуть з комфортом проводити час в зоні «бізнес» і «преміум» при очікуванні свого рейсу. Ви можете стати учасником програми LoungeKey, яка відкриває доступ приблизно в 500 різних lounge зон в усіх аеропортах світу. Комфортні крісла, напої і закуски – очікування буде набагато менш виснажливим. До того ж власники карток отримують можливість провести в зону своїх супутників.

Зверніть увагу, що привілеї від авіакомпаній отримує кожен власник певного типу карти, незалежно від типу квитка.