На відміну від автомобільного ринку, ринок з продажу запчастин легко переживає кризові часи. Якщо продаж машин може значно спадати, то ринок запчастин, призначених для них, може обвалитися незначно. Причиною тому є постійна необхідність в сервісу. А це значить, що і в наявності деталей для вже вироблених автомобілів завжди є необхідність.

Сьогодні ринок автозапчастин є одним з найбільших і швидкозростаючих, тому і приваблює багатьох підприємців. З розвитком інтернет і IT-технологій бізнес перекочував в онлайн-простір, де стали використовуватися інтернет-магазини, соціальні мережі і торговельні майданчики для продажу власних товарів.

Зростання покупок через мережу викликало справжній стрибок електронної торгівлі в Україні, обсяги якої ростуть з року в рік. Поступово в цій сфері виділилися лідери. Одним з них вважається торгова площадка Avto.Pro, добре відома в сфері продажу автозапчастин.

Як створювався ресурс

Ресурс був задуманий як вузькоспеціалізований близько п'яти років тому. Вдалий союз продавців і програмістів дозволив вивести рівень ведення продаж на високий рівень, що дозволило https://avtopro.ua стати визнаним лідером в сфері електронної торгівлі автомобільними комплектуючими.

Сьогодні компанія бачить свою місію в допомозі іншим продавцям деталей, щоб вони збільшували обороти, прибуток і оптимізували наявні ресурси.

Торговий майданчик для продажу автозапчастин

Мета такого майданчика - звести продавців і покупців в єдиному інформаційному просторі, де учасники системи перетворюються з конкурентів в колег. Обробка інформації в маркетплейсах здійснюється автоматично. Кожен учасник може отримати доступ до необхідної інформації, не вдаючись до самостійного пошуку баз даних.

За залучення клієнтів відповідають маркетплейси, і продавцям не доводиться витрачати коштів на рекламу. Покупці самі приходять на торгові майданчики з певних причин. Їх приваблює низька ціна, великий асортимент і безпека.

Переваги торговельного майданчика перед інтернет-магазином

Бізнес з продажу автозапчастин специфічний. Покупець, незважаючи на широкий асортимент, все одно обмежений у виборі. Основна складність полягає в сумісності товару його автомобілю. Власникам інтернет-магазинів не завжди вдається підтримувати актуальність інформації щодо номенклатури та сумісності деталей маркам автомобілів з причини величезної її обсягу. Тому буває важко якісно подати її покупцеві. Вихід тут в тому, щоб взяти участь в електронному каталозі, який створюється на експертній базі виробників і продавців. Завдяки електронному каталогу покупці зможуть приходити до продавців підготовленими і знаючими, що саме їм потрібно.

Електронний каталог є ефективним інструментом для продаж, що містить повну інформацію, необхідну для придбання тієї чи іншої запчастини, його якість залежить від кваліфікації експертів.