Велика кількість людей, на жаль, згадують про стан і здоров'я своїх очей тільки тоді, коли їх починає щось турбувати. Такий підхід до догляду за своїми очима є зовсім неправильним. Щоб уникнути проблем з очима, необхідно регулярно з'являтися на плановий огляд до лікаря-офтальмолога - фахівця, який займається вивченням і лікуванням очей, вік і сальних залоз. Хороший окуліст у Львові проведе діагностику, виявить проблему та назначить лікування.

Якщо при проблемах з очима, ви вчасно не звернулися за допомогою до даного фахівця, ситуація може в кілька разів посилитися, особливо при симптоматиці запалення і інфекції очей. З'являється значна загроза зору, зір може значно погіршитися, в деяких випадках до повної сліпоти.

Плановий огляд - лікарі вважають, що відвідувати лікаря-офтальмолога потрібно один раз на рік, цього буде цілком достатньо. Регулярна перевірка зору допоможе діагностувати ваш зір і якщо знадобиться, то лікар своєчасно призначити лікування.

Часті головні болі - часто, постійний головний біль сигналізує про проблеми з очима, наприклад - погіршення зору. Помутніння в очах - якщо спостерігається часте помутніння в очах, швидше за все вам потрібна негайна очна діагностика і очна корекція. Сльозоточивість - можливо сльозоточивість очей і не має відношення до проблем з очима, але відвідати лікаря-офтальмолога потрібно, для того щоб він виключив ймовірність очної інфекції.

Біль в очах - часто, біль в очах з'являється при сильної втоми, особливо при тривалому знаходженні біля комп'ютера, але також очна біль може бути викликана і іншими проблемами з очима, наприклад, наявність очного кліща.

Почервоніння очей - дуже важливий симптом при наявності проблем з очима. Почервоніння в очах може бути викликана за дуже різних причин, таким як: втома, алергічна реакція, очна інфекція.

Вагітність - уважніше варто ставитися до свого зору жінкам, які перебувають у процесі вагітності. При вагітності варто в обов'язковому порядку відвідати лікаря-офтальмолога. Пологи дуже складний і стресовий процес для всього організму, в тому числі і для очей, пологи можуть спровокувати відшарування сітківки, що значно погіршує зір, а в деяких ситуацією загрожує сліпотою.

Мимовільне очне рух - якщо смикаються очі або століття, очі безконтрольно повертаються. Поява різних колірних фігур - якщо поблизу джерела світла, з'являються різнокольорові промені або кола. Цукровий діабет - у людей, які страждають на цукровий діабет, зір погіршується в 25 разів швидше і значніше.

Не варто постійно відкладати відвідування окуліста, так як очні захворювання і підступні саме тим, що дуже часто протікають приховано і без відчутної симптоматики, при своєчасному візит можна запобігти і виявити багато очних хвороб.