Приготування ролів і суші не викликає труднощів, якщо слідувати інструкціям, дотримуватися пропорції, правильно підібрати інгредієнти. Роли - улюблене і національне блюдо японців. Страва, про яку знають у всьому світі. Але ось як правильно приготувати смачні роли, знають не всі. Приготування ролів - це ціле мистецтво і величина фантазій. Якщо ви ще не вмієте готувати суші, Смакі Макі пропонує скуштувати улюблену страву у них.

Спробуємо розібратисязусіма тонкощами і технікою приготування суші.

Найголовнішим інгредієнтом є рис, який потрібно правильно вибрати і підготувати. Приготований рис не повинен бути розсипчастим. Одним із секретів є те, що в рис потрібно додати японський оцет. Японський оцет додасть рису пікантності і насиченості. Але врахуйте, що приготування ролів можливо і без його додавання. Якщо ви є завзятим сушіїдом, то краще спробувати зробити їх і в тому, і в іншому варіанті виконання. Ще один важливий момент - вибрати якісні водорості норі. Не всі знають, що чим темніше колір цих листів, тим ароматний їх запах і яскравіше розкривається смак. Якщо суші готуються самостійно вперше, то листи норі краще купувати стандартного розміру.

В Японії основний начинкою є риба. Оскільки ми не в Японії, можна експериментувати і додавати начинку на свій розсуд. Можна використовувати в якості начинки овочі, морепродукти, сир. Зверніть увагу на бамбуковий килимок. Завдяки бамбуковому килимку, легко сформувати роли правильної форми, він істотно полегшує приготування ролів. Для полегшення змочують руки перед тим, як накладати рис на лист норі. Ця тонкість допоможе рівномірно розподілити рис на водоростях. Важливо пам'ятати, що край листа повинен на 1 сантиметр бути не заповнений рисом, таким чином, легше склеїти скручений рол.

Дуже важливо не тільки майстерне приготування ролів, але і їх правильна нарізка, адже за нормою начинка не повинна вивалюватися з ролів. Щоб з легкістю впоратися з їх нарізкою, знадобиться оцтова вода і гострий ніж. Край ножа змочуємо оцтової водою і розрізаємо ролл посередині, потім кожен «рулетик» ще тричі. Рис не пристане до мокрого ножа і не порушить конструкцію ролу. Ідеальним доповненням до роллів будуть: соєвий соус, васабі та маринований імбир.

При виборі соєвого соусу, варто звернути увагу на виробників, які пропонують свою продукцію в скляній тарі, що зберігає смакові якості. Якщо ж вибір зупинили на соусі в пластмасовій пляшці, обов'язково зверніть увагу на дату його виготовлення. Що стосується імбиру, то варто враховувати, що його колір сильно впливає на смакові якості. Білий імбир менш гострий, а рожевий, навпаки, має яскраво виражений смак гостроти.