Безконтактний шампунь все частіше використовується на автоматичних мийках для якісного очищення транспортних засобів від різних видів забруднень. Це засіб також носить і інша назва - це активна піна для безконтактної мийки. Вона має ряд унікальних особливостей, які і роблять таку продукцію популярною.

Всі види безконтактних пен для автомийок

На вибір спеціалізований проект пропонує кілька варіантів шампунів. Всі вони відрізняються один від одного принципом дії на забруднення, а також складом. Відрізняються один від одного різні види продукції складом, в якому може відрізнятися:

  • Рівень кислотності і частка лугів. Деякі лакофарбові покриття вимагають делікатного поводження, а тому вибирають для них продукцію з невисоким показником лугу.
  • Концентрація. Чим вона вища, тим економніше засіб у витраті. Цей показник зазначений безпосередньо на етикетці товару, а тому слід вивчити анотацію перед його придбанням.
  • Використання поверхнево активних речовин. Їх склад і рівень концентрації може бути різним - визначається строго виробником.

Основою продукції стає ПАР, але повний комплекс і склад тримається в найсуворішій таємниці. Однак важливо вибирати продукцію, яка здатна давати велику піноутворення. Густа і щільна піна здатна досить швидко і добре видаляти різного роду забруднення з поверхні кузова, причому без особливих зусиль з боку оператора.

Вибір рівня pH піни

Не тільки рівень концентрації продемонстрований на упаковці. Користувачеві важливо вивчити і дані про рівень лужності автохімії - pH. Щоб розібратися в показниках, слід запам'ятати, що характерний для піни:

  • нейтральної - рівень в 7 одиниць,
  • нізкощелочной - до 10 од.,
  • високолужних - від 11 од.

Останній варіант стає і самим агресивним. Використовувати його варто з великою акуратністю. Фахівці галузі вважають за краще проводити попередній тест - наносять склад на невеликій і прихований від очей ділянку. Якщо емаль трохи потемніла, слід вибирати нейтральну піну для безконтактної автомийки.

Не варто звертати увагу на найдешевший продукт. Уявна економія може спричинити за собою пристойні витрати. Агресивна або невідповідний для мийки дешевий засіб може завдати непоправної шкоди для лакофарбового покриття. Вибирати слід продукцію від перевірених виробників, які гарантують якість товару.

Засоби «VENOR®» відрізняються безпекою застосування і нешкідливим впливом на навколишнє середовище.