Проект «Всеосвіта» всебічно сприяє педагогам у висвітленні власних науково-практичних надбань, які ви можете розміщувати у відповідному розділі та отримати за ваш матеріал офіційний нагородний документ, що підтверджує внесок у розвиток сайту.

Вчителі різних профілів діляться своїми унікальними документами за потрібною вам темою. Відкриваючи роботу, що зацікавила, ви можете залишати коментарі до статті, висловлювати побажання, або ділитися власним враженням щодо викладеного матеріалу, бачити кількість переглядів. Це позитивно вплине на профіль автора загалом.

Публікації упорядковуються у розділи за навчальними дисциплінами. Для зручного пошуку потрібного матеріалу статті згруповано у підрозділи за формою викладеного матеріалу: Стаття, Наукова робота, Відеоурок, Презентація, Конспект, Тест, Робоча програма, Інші методичні матеріали, Інтерактивні матеріали; а також за класами: Дошкільнята, 1-й, 2-й, 3-й, 4-й, 5-й, 6-й, 7-й, 8-й, 9-й, 10-й, 11-й, 12-й. Тож вчитель (-ка) має можливість встановлювати фільтри і швидко знаходити інформацію, яка зацікавила.

У розділі «Етика» репрезентовано 59 методичних матеріали. Широко представлені презентаційні доробки, з формування власного стилю, іміджу викладача; конспекти уроків правильного спілкування, поведінки у громадських місцях; тренінги з вирішення конфліктних ситуацій, культури мовлення.

Для занять з учнями молодших класів представлені статті, спрямовані на виховання поваги до людей, членів родини, любові до країни, добра, милосердя, християнських цінностей.

Запропоновані матеріали можуть бути використані як на уроках та позакласних заходах. Вчителі знайдуть багато корисних ідей як зацікавити учнів у позакласні години, згуртувати колектив, спільно цікаво та насичено провести дозвілля.

Розділ «Етика» буде цікавим як викладачам для підготовки годин спілкування, педагогічних тренінгів, проведення свят, відкритих уроків, так і батькам, які прагнуть виховувати дітей у дусі патріотизму, повазі до інших, шануванні традицій та школярам, які хочуть бути активними, небайдужими до навколишнього світу, різнобічно розвинутими.

За кількістю переглядів того чи іншого матеріалу можна зрозуміти наскільки цікавий даний матеріал для аудиторії, частоту переглядів та його актуальність. Дата вказує на час розміщення матеріалу. Матеріали можна переглядати як он-лайн, так і скачувати на свій комп’ютер та роздруковувати.

База науково-практичних, інформаційних матеріалів у розділі «Етика» постійно розширюється та поповнюється новими розробками. Кожен вчитель можете бути автором цікавого, пізнавального матеріалу, який стане у нагоді педагогам для покращення та вдосконалення освітнього процесу.