У теперішній час в інтернеті можна шукати будь-які компанії або організації. Якщо ви шукали у пошуковій системі, наприклад ломбард у Чернівцях, та були знайдені якісь результати, у верхній частині списку буде доступне посилання на довідник організацій. Натиснувши на посилання, можна побачити список організацій, відповідних заданому запиту.

Пошук організацій можна виконувати таким чином

Через поля пошуку «що» і «де» на сайті List. Для швидкого пошуку організацій скористайтеся основними полями пошуку «що» і «де», розташованими в основному блоці пошуку. За допомогою рядка пошуку «що» можна знайти організацію за назвою, адресою, телефоном або сферою діяльності. У рядку пошуку «де» можна вказати конкретну область на карті, де буде виконуватися пошук організацій: адреса, вулиця, район, зупинка, місце на карті. Якщо рядок пошуку «де» буде порожній, то пошук організацій буде виконаний по всій карті міста. Знайдені організації будуть відображені в довіднику «організації», а також відзначені на карті.

Знайдену інформацію можна відсортувати за часом роботи організації та наявності веб-сайту, натиснувши «додати фільтр» у верхній частині довідника. Клацніть за назвою організації, і ви побачите картку компанії: її адресу, телефон, сайт, розклад роботи та інформацію про способи оплати товарів або послуг.

Компанії можна помітити кольоровими маркерами або додати власний коментар прямо в програмі. Для цього клацніть правою кнопкою мишки по картці компанії і виберіть потрібну дію. Зміни збережуться і після виходу з програми, і при її оновленні. Також потім можна буде виконати пошук таких організацій з вибраними маркерами і нотатками.

Розширений пошук

Розширений пошук дозволяє знайти організації за назвою, адресою, рубриці, номером телефону, адресою сайту або електронної пошти. Пошук організацій виконується по будь-якому полю «розширеного блоку» пошуку при використанні різних критеріїв (окремо або в поєднанні):

• За назвою. Введіть назву організації або його частину. Знайдені організації будуть відображені в довіднику «організації», а також відзначені значками на карті.

• За місцем. Виконайте пошук будинку на мапі і клацніть по посиланню на довідник «організації».

• По рубриці. Пошук по рубриці дозволяє знаходити організації по певній сфері діяльності. Після введення першої літери будуть відображені рубрики, відповідні введеному критерію.

• За номером телефону. Введіть частину (мінімум 2 символи) або повний номер телефону необхідної організації.

• За адресою сайту або електронної пошти. Введіть адресу сайту або електронної пошти шуканої організації (мінімум 2 символи).