C фільмом, звичайно, вийшла негарна історія. Приятель Кіану Рівза захотів зняти соціальну драму про латиносов і чорних, піднявши всі хвилюючі його теми - злидні, бандитизм, корупцію, зґвалтування, розбещення і так далі. А в центрі уваги була дівчина, яка бачила ангелів.

Частину фінансування знайшли самі, а частину дістав сам Рівз, запропонувавши в обмін на гроші співпрацю з Lionsgate. Сам Кіану мав грати маленьку роль детектива - просто щоб заманити людей. Хоча спочатку його навіть в проекті не було - замість нього був Філіп Сеймур Хоффман, але той раптово помер.У підсумку всі домовилися, зняли, показали режисерську версію на фестивалі, отримали, як кажуть, позитивні відгуки, але в Lionsgate вирішили, що такий фільм як Дочка Бога онлайн не продати.

З картини вирізали багато-багато хвилин, позбулися цілих сюжетних ліній, а Кіану висунули вперед, на другу головну роль, спробувавши видати драму за детектив про вбивство напарника. Сам же Кіану, який повинен був захищати кіно від студії, чомусь нічого не зробив. Нову версію випустили в кінотеатри ... і нічого не зібрали.

Яким був оригінал фільму онлайн, ми, можливо, ніколи не дізнаємося, але студійний монтаж неоднозначний, хоча і не такий жахливий, як можна подумати. За сюжетом фільма, одного разу вночі героїня Де Армас спускається в метро, ​​бачить альбіноса, що ходить по повітрю, і після цього з нею починають відбуватися дивні речі (і в першу чергу, це непорочне зачаття). Одночасно в ту ж ніч на тій же станції вбивають брудного копа, який був напарником героя Рівза. Той по ходу фільму онлайн починає розслідування, тому що був напарнику винен.

Плюс, він друг сім'ї (що в підсумку виливається в регулярний секс з дружиною напарника). Але в цілому детектива трохи - це млява, наскрізна сюжетна лінія фільму онлайн, покликана якось зібрати воєдино життєві негаразди героїв. Не сказати, що фільм - набір сцен, але його тягне в різні боки - історія про гріх і святість римується зі звичайною кримінальною драмою про злі вулиці, а в кінці обертається «лабіринтом Фавна». Але наскільки студія зіпсувала фільм онлайн, уявити складно. Можливо, насправді і не дуже.

Навіть без сцен з Кіану «Дочка бога» буває важким, атмосферним, майже гіпнотичним містичним трилером, а буває звичайною гангстерської історією - все мочать один одного, тому що такий закон джунглів. Все це дивно уживається в одному кіно, через що його складно цінувати за що-небудь, крім як за деякі, чисто постановочні моменти. А ще він показує, що кубинська актриса де Армас, яку нещодавно відкрив Елі Рот в «Тук-тук» з тим же Кіану, вміє грати. Що здорово, тому що по всій видимості, ми про неї ще не раз почуємо.

Рецензія взята з сайта http://ukrainefilm.com/.