ІПН (індивідуальний податковий номер) присвоюється фізичним особам-підприємцям і слугує для ідентифікації платника податків, отримання про контрагента всієї необхідної інформації. ІПН складається з 10-значного коду та є унікальним для кожного підприємця. Якщо ви бажаєте провести швидку перевірку контрагента за індивідуальним податковим номером, переходьте за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/perevirity-pidpryemstvo-za-ipn-nadiyniy-sposib/ та отримайте всі необхідні дані.

Яка інформація надається при перевірці контрагента за ІПН?

  1. Наявність податкової заборгованості у підприємства, яке ви шукаєте за ІПН.
  2. Чи дійсно існує компанія, що вас цікавить за тим податковим номером, який ви маєте.
  3. Хто є засновником компанії, коли її були створено та чи збігаються офіційні дані з тими, що маєте ви.
  4. Чи накладено на фізичну особу підприємця штрафи, санкції, або відкриті судові справи.
  5. Статус контрагента. Підприємство має працювати в повному обсязі (тоді компанія буде мати статус “не перебуває у процесі припинення”).

Пошук контрагента за ІПН здійснюється протягом кількох хвилин. При цьому, завдяки повністю автоматичній роботі системи YouControl, ви отримуєте найповнішу інформацію про підприємця. Дані актуальні на момент здійснення пошукового запиту.

Перевірка контрагента за ІПН - рекомендації для тих, хто хоче знати більше

Як правило, перевірка компанії за її індивідуальним податковим номером актуальна для інвесторів, або інших організацій, що планують працювати з нею. Тому, мета перевірки контрагента цілком зрозуміла - це впевнитись у тому, що фірма, яка вас зацікавила, є дійсною і ви не зазнаєте ніяких ризиків при співпраці з нею.

Для того, щоб отримати інформацію про контрагента, вам необхідно знати його ІПН. Ці дані ви можете запитати у менеджерів, чи бухгалтерів компанії-контрагента. Отримавши код, що складається з десяти цифр, вам необхідно звернутися до системи Юконтрол (посилання вказане вище) та у пошуковий рядок скопіювати номер.

Через кілька хвилин оброблення вашого запиту, ви отримаєте досьє на компанію, яке складається з кількох пунктів:

  • Статус контрагента. Якщо у ході пошуку у графі “статус” написано “припинено”, або “перебуває у процесі припинення”, це говорить про те, що ФОП вже не існує, або ж, компанія знаходиться на етапі закриття. Статус контрагента обов’язково має бути “не перебуває у процесі припинення”, про що ми вже казали раніше;
  • Нижче ви можете ознайомитися, коли саме було зареєстровано компанію, та її юридичну адресу;
  • Наступний пункт - вид діяльності компанії. Це дозволяє зрозуміти, чи законно компанія здійснює ту, чи іншу діяльність, або ж вона не має дозволу на це;
  • Інформація про штрафи та санкції, чи перебуває компанія у чорних списках, чи має податкові або інші заборгованості;
  • Відкриті судові провадження, або за якими статтями раніше проводилися слухання.

Перевірка контрагента за ІПН - це обов’язкова процедура, яку вам слід здійснити, якщо ви плануєте співпрацю з новими партнерами, організаціями. Адже ваші партнери - це репутація і вашої компанії також. Тому ретельно аналізуйте всі запити щодо співпраці, а ще краще - перевіряйте ймовірних контрагентів, за допомогою системи YouControl! Це захистить від ризику і вас, і вашу компанію!