Якщо Ви шукаєте красиву, стильну, сучасну і надійну сантехніку, придивіться до компанії GROHE. Це відомий німецький виробник з 80-річною історією. Він пропонує кілька типів сантехніки, включаючи унікальні системи, відомі у всьому світі.

Система GROHE GROHTHERM SMARTCONTROL - це інноваційна душова установка з термостатом. Вона не тільки Вам дозволить зручно і ефективно контролювати весь процес прийняття душу, а й подарує бездоганне дизайнерське рішення, яке прикрасить ванну з будь-яким інтер'єром.

Особливості системи

  1. Для регулювання напору води Вам потрібно лише натиснути і повернути невелику кнопку.

  2. Кілька вентилів дозволяють поєднати або відключити один з елементів системи: ручний і навісний душ, а також ванну.

  3. Вбудований термостат строго контролює температуру води.

  4. Кнопки з загальноприйнятими символами роблять процес управління системою простим і зрозумілим.

  5. Сучасна технологія допоможе заощадити витрати води. При цьому комфорт прийняття душу не постраждає.

  6. Установка термостата дуже проста.

  7. Догляд за системою нескладний, а високоякісний хром дозволить насолоджуватися чистотою і красою системи багато років.

  8. Виглядає ця система досить привабливо і дорого.

Де купити?

Окремі частини системи GROHTHERM SMARTCONTROL або повний набір установки Ви можете придбати в магазині Кранок. Це дилер бренду GROHE, якому можна довіряти. На всю продукцію надаються сертифікати відповідності та гарантія. Консультанти допоможуть розібратися у всіх питаннях, пов'язаних з продукцією.

Оформити замовлення Ви можете на сайті магазина, по телефону 800 502 201 або у відділеннях магазину, які знаходяться в Києві і Харкові. Доставка в інші міста України - 1-3 діб. Магазин співпрацює з фізичними та юридичними особами, пропонуючи безліч варіантів оплати замовлення.