У випадку автомобільної аварії в Італії, вирішення цієї конфліктної ситуації залежить від серйозності події. Якщо ви стали учасником ДТП в Італії, вам потрібно знати кілька запобіжних заходів. Незалежно від того чи ви є відповідальною особою або жертвою, ви повинні зберігати спокій і документувати інцидент. Повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в Італії вимагається законом, так само як обов'язково повідомити Вашу страхову компанію. Якщо ви спричинили аварію, у вас є три дні, щоб повідомити про неї.

Як діяти після ДТП?

Якщо були серйозні пошкодження транспортних засобів та / або людей, необхідно негайно зателефонувати в поліцію, а не переміщати самостійно транспортні засоби. Якщо це незначна ДТП, транспортні засоби повинні стояти так, щоб не перешкоджати руху іншого транспорту. Перед переміщенням транспортних засобів бажано робити знімки.

Слід сказати, що в Італії транспортним засобом можна керувати лише за наявності водійських прав і страхування цивільної відповідальності, відомої як R.C. Авто. Дозвіл на керування автотранспортом надається лише у випадку, якщо Ви маєте страхування, затверджене Кодексом дорожнього руху. Це законодавство поширюється на кожен автомобіль в Італії. Положення про страховий поліс покриває всі можливі збитки, заподіяні водієм.

Оформлення ДТП в Італії

На момент підписання страхування, автомобілістам зазвичай надаються «дружні форми звітів при аварії», відомі як модулі CID (CAI). Форми легко доступні в Інтернеті, і рекомендовано заповнити форму відразу після будь-якої дорожньої аварії.

Ці форми створені для прискорення процедури відшкодування у разі незначної аварії, але вони також є чудовим джерелом інформації, яка буде використана пізніше для отримання відшкодування. Після узгодження інформації з іншими автомобілістами, які задіяні в ДТП, всі сторони повинні підписати форму CAI. Якщо узгодження винуватця аварії неможливе, заповнення форми залишається важливим, оскільки деталізує події навколо аварії.

Якщо форму підписують всі учасники ДТП, страхові агентства зможуть прискорити обробку претензії, а також переконатися, що рішення щодо винуватця трагедії не буде переглянуте або оскаржене. Водії повинні віддати копію САІ страховому агентству, яке оцінить розмір шкоди та відшкодування. Якщо не було травм, наші російськомовні адвокати в Італії забезпечать просту і швидку процедуру компенсації.

Важливо, в разі автокатастрофи в Італії, сконтактувати із адвокатами в Італії від ТОВ «Адвокат в Європі», щоб зібрати якомога більше інформації для подальшого відшкодування у страховій компанії. Ми завжди на Вашій стороні! Звертайтеся!