Створюючи вечірку, хочеться щоб вона була незабутньою. Агентство «Пікан» зробить будь-яке святкування цікавим не тільки дорослим, а і малечі. Досить просто перейти на сайт івент-компаніїза посиланням https://pikan.com.ua/.

Особливості професійно організованого свята

Дитячі святкування являються одним із найскладніших напрямків івента. Малюки відчувають, коли в спілкуванні з ними немає щирості. Найменший промах артиста може знищити віру дитини в казку. Щоб подібного не трапилось, потрібно діяти не тільки професійно, а щиро любити свою роботу. Саме цим можуть похвалитись аніматори «Пікан».

Дивувати маленьких глядачів з кожним роком складніше. Це зумовлено тим, що батьки все частіше при організації вечірок звертаються за професійною допомогою. В «Пікан» кожен проект розробляється індивідуально, тому на святкуванні завжди цікаво. Представники івент-компанії намагаються уточнити найменші деталі, аналізуючи побажання замовників.

До уваги приймаються наступні фактори:

  • вік(від найменших малюків віком 2-3 рочки до дорослих);

  • інтереси замовника і його гостей, щоб створити програму яка сподобалась би всім;

  • особливості місця, де буде проводитись свято (в кафе, вдома, на природі, в навчальному закладі і т.п.);

  • бюджет, на який розраховують замовники.

Окрім цього можуть бути висунені особливі вимоги. Наприклад, роздробити абсолютно оригінальний сценарій.

Артисти на день народження

Часто дитячі вечірки перетворюються на справжні змагання. Зазвичай змагаються батьки – у кого свято вийшло краще, дорожче, веселіше. Думка маленького іменинника часто не має вагомого значення. Агентство допоможе знайти «золоту середину». Вечірка вийде ексклюзивною і індивідуальною, при цьому не втратить яскравості. Завдяки командній роботі гості і іменинник можуть насолодитись різними розвагами.

В програмі передбачені різноманітні аніматори на дитяче день народження:

  • казкові герої;

  • популярні супергерої із фільмів;

  • мультяшні персонажі;

  • тваринки і т.п.

Дівчатка напевно будуть раді казковим принцесам, а хлопчики піратам і супергероям. Кожен вихід аніматорів – це справжня вистава з діалогами і активними іграми. В ігровій програмі обов’язково приймають участь гості.

 

Артисти повинні відповідати взятим на себе ролям, і в агенції за цим слідкують. Кожен аніматор не просто одягає костюм, а вживається в героя, перебираючи його характер і звички. Малеча не помітить підміни. Тому якщо потрібен ідеальний день народження для малюків, «Пікан» може його запропонувати. Залишилось заповнити заявку і почекати поки з вами зв’яжуться представники агенції. Зазвичай це займає мінімум часу.