Квадроцикл - це чотириколісна мототехніка, яка з кожним роком в Україні користується все більшим попитом. Це пов'язано, перш за все, з можливістью офіційно оформити дану техніку, а також з її доступністю. Адже ще недавно на ринку України пропонувалися тільки європейські моделі квадроциклів - якісні, але дорогі.

Китайські квадроцикли

Ви можете купити квдароцикла від одного з китайських виробників. За якістю і довговічностю вони практично нічим не відрізняються від європейських аналогів, але ціна нижче в 2-3 рази. Таким чином, придбати цю техніку може практично будь-хто. Китайські запчастини та аксесуари також є на ринку України, що дозволяє вчасно обслуговувати і ремонтувати цей засіб пересування.

Типи квадроциклів

Вони розрізняються по потужності, максимальної швидкості, розміром. Можна виділити три основні групи квадроциклів:

1. Для дорослих - потужні і швидкі.

2. Для дітей - їх швидкість обмежена 20-ма кілометрами на годину. Це техніка, яка має безліч плюсів в порівнянні з велосипедами - більш стійка і цікава для дитини.

3. Для підлітків - середні моделі: більші і потужніші, ніж дитячі, але й не дорослі.

Де використовуються?

Найчастіше дана техніка використовується для розважальних поїздок, але також є і відмінною альтернативою для позашляховика: сучасні моделі квадроциклів долають грунтові дороги і бездоріжжя, дозволяючи з комфортом доїхати на потрібне місце. Квадроцикли вживають рибаки, мисливці, фермери. Так, останнім квадроцикл дозволяє швидко пересуватися по своєму господарству в селі, що значно економить час. Також дану техніку часто купують для створення бізнесу з прокату квадроциклів в парках, на пляжах і в інших зонах відпочинку.

Де купити?

Магазин DVAKO MOTO пропонує широкий асортимент квадроциклів від японських і китайських виробників. Вся техніка сертифікована і має гарантію якості. Оформити замовлення Ви можете прямо на сайті магазина або за номером телефону 093-611-36-19. Досвідчений менеджер відповість на будь-які виниклі питання, допоможе визначитися з вибором і оформити замовлення.

Доставка здійснюється у всі міста України. Жителі Києва можуть самостійно забрати придбання на складі магазину - знаходиться він недалеко від центру міста, біля метро «Гідропарк». Оплата можлива будь-якими зручними для клієнта способами, включаючи банківське перерахування і накладений платіж.