У колекції майже кожної завзятої української модниці повинна бути одна чи навіть декілька видів етнічного українського одягу, а саме вишиванка жіноча. На сьогоднішній день цей традиційний український виріб вважається одним з найбільш популярних, та не тільки серед української молоді, а і за кордоном. Багато хто з жителів іноземних країн встигли оцінити даний вид вбрання, та вважають її гідним елементом свого гардеробу. Також багато іноземців вдягають цей виріб на знак свого доброго ставлення до української нації.

Багато зірок кіноіндустрії, музики та телебачення віддають перевагу українським етнічним виробам, та з задоволенням одягають їх, як на свята, концерти та виступи, так і просто на прогулянку або навіть ділову зустріч. Цей вид національного вбрання є дуже практичним та універсальним, бо його можна носити як з діловим, так і повсякденним одягом.

У чому причина такої високої популярності цього виробу? Відповідь є доволі простою. В першу чергу, завдяки творчому натхненню та майстерним рукам, як українських, так і закордонних дизайнерів, українська вишита сорочка пройшла шлях великих змін. Змінилися матеріали, з яких наразі виготовляються ці вироби. В давні роки їх виготовляли з лляного та конопляного полотна, сьогодні ж все частіше зустрічаються подобні вироби з шовкової тканини, а також вироби, в яких поєднані синтетичні та натуральні матеріали. Разом з цим змінилася стилістика та фасон цих сорочок. Їх зробили більш зручними для комбінування з іншими видами сучасного одягу.

Неможливо обійти словом найважливіший елемент цих сорочок, через який їх століттями вважали особливими та унікальними. Українські вишиванки знамениті своїм барвистим та вигадливим оздобленням, яким прикрашають рукави, воріт та поділ цих виробів. Вважалося, що мальовничі візерунки, які зображували рослин, тварин чи якісь геометричні фігури та абстрактні лінії, якими оздоблювалися ці сорочки несли в собі певну позитивну енергетику та мали глибокий символічний зміст. Кожна сорочка шилася індивідуально для певної людини. На ній зображували різноманітних звірів, які символізували мудрість, хоробрість та силу. Також вишивали листя, квіти та ягоди, які були символами чистоти, вірності, любові та сприяли створенню міцної родини.

Якщо ви бажаєте зробити гарний подарунок собі або своїм близьким, то обов’язково зазирніть до нашого інтернет магазину на ukrglamour.com.ua. Саме тут ви зможете придбати якісний та стильний одяг для всієї своєї родини.