IST - розробка корпоративних сайтів та інтернет-магазинів

Сьогодні на просторах мережі Інтернет існує величезна кількість сайтів, що пропонують товари і послуги рядовим споживачам. Однак не всі з них користуються успіхом і приносять великий дохід. Найчастіше це пов'язано з поганою оптимізацією сайту або відсутністю його просування. Обидві ці проблеми може допомогти вирішити компанія IST. Працівники організації можуть вивести сайт в топ запитів пошукових систем, залучити велику кількість клієнтів і зробити бізнес успішним.

Розробка інтернет-магазину в Київі

На офіційному сайті https://istec.com.ua/uk/ кожен може ознайомитися з портфоліо розробника і уважно вивчити сайти його постійних клієнтів, до числа яких відносяться великі інтернет-магазини, промислові підприємства і відомі організації, такі як:

  • ZARA;

  • Lacoste;

  • KOTON;

  • ПриватБанк;

  • Укртелеком;

  • Proskater;

  • New Line Energy;

  • PSM-Profile;

  • Полтавмаш.

Тут кожен бажаючий може ознайомитися з ціновою політикою компанії, замовити створення сайту каталогу, оптимізацію або настройку рекламної компанії. При цьому менеджери з радістю проконсультують клієнта з будь-якого питання.

Короткі відомості про компанії IST

Організація була створена в 2008-му році у форматі команди розробників сайтів будь-якої складності, що має на увазі створення сайтів під будь-які потреби, починаючи від сайту-візитки і закінчуючи корпоративним проектом, який містить всю інформацію про організацію, її продукції, персональний блог і розділ для продажу.

У міру розвитку фахівці IST освоювали нові напрямки, завдяки чому сьогодні серед послуг, що надаються компанією, доступні SEO-оптимізація та SMM-просування. Перша послуга виводить сайт клієнта на перші сторінки пошукових систем Yandex і Google, а друга - привертає зацікавлену в покупці конкретного товару або послуги аудиторію.

Збільшення штату і розширення списку послуг, що надаються призвело до того, що сьогодні IST входить в число найбільших і популярних розробників сайтів на території України, Росії, США і Канади. Сьогодні у неї замовляють створення інтернет-магазину в Києві і ряд супутніх послуг як бізнесмени-початківці, так і великі компанії, які бажають отримати максимально можливий дохід від сайту.

Переваги замовлення у IST

Розроблені компанією IST сайти входять в число кращих ресурсів. Це пов'язано з відкритістю організації та індивідуальним підходом до кожного з замовників. У процесі розробки програмного забезпечення та інтернет-ресурсів менеджери постійно підтримують зв'язок з клієнтом, дізнаються його смакові переваги і погоджують створення кожної функції і навіть самих дрібних елементів дизайну. Робота над створенням порталу вважається завершеною лише за умови повного задоволення побажань клієнта.

Крім цього, важливо звернути увагу на те, що на відміну від більшості конкурентів IST надає своїм замовникам безстрокову гарантію на кожен з продуктів. Це мається на увазі, що при наявності будь-яких збоїв у роботі клієнт завжди може звернутися за допомогою до розробників.

Також важливим є укладення договору між клієнтом і виконавцем, що гарантує виконання зобов'язань обома учасниками угоди і дозволяє замовнику бути впевненим у безпеці власних коштів. Більше того, даний контракт має на увазі надання клієнту звітів про виконану роботі з обґрунтуванням ціни за ту чи іншу послугу.

Усе вищевказане гарантує надання власнику бізнесу якісного сайту з привабливим дизайном і всім необхідним функціоналом, здатного приносити колосальний прибуток.