Успішне лікування наркоманії та алкоголізму в центрі «Реванш»

Коли в сім'ю приходить така біда, як алкогольна або наркотична залежність, головне - не зволікати, а якомога швидше звертатися за допомогою до професіоналів. Ефективне, анонімне, доступне кожному лікування наркоманії і алкоголізму в Києві пропонує реабілітаційний центр «Реванш», який заслужив величезну популярність і безліч вдячних відгуків пацієнтів.

Наркологічний центр «Реванш»

Принципи роботи центру

Даний лікувальний заклад спеціалізується на боротьбі з усіма відомими видами патологічних залежностей. Основний акцент робиться на реабілітації пацієнтів, які страждають на наркоманію та алкоголізм. Статистика показує, кількість людей, які зуміли подолати підступну недугу і повернутися до повноцінного, тверезого життя складає більше 30%, що є хорошим показником.

У клініці працюють висококваліфіковані фахівці, що мають великий досвід роботи в даному напрямку. Більше 13- ти років центр успішно бореться з наркоманією та алкозалежністю, допомагаючи людям, що потрапили в біду не просто позбутися від хвороби, але і в значній мірі підвищити якість свого життя.

Як проходить лікування?

Фахівці реабілітаційного центру «Реванш» надають пацієнтам таку послугу, як виклик наркологів та психологів на будинок. У домашніх умовах проводиться:

  1. Детоксикація.

  2. Виведення з запою.

  3. Кодування.

  4. Підшивка.

  5. Зняття похмільного синдрому.

  6. Лікування білої гарячки.

  7. Зняття наркотичної ломки.

  8. Екстрена допомога при алкогольної інтоксикації або передозуванні наркотиків.

Також на дому здійснюється первинна діагностика, надаються професійні консультації та рекомендації, що стосуються подальшого лікування.

Психологічна допомога полягає у проведенні з залежною людиною мотивуючих бесід, що сприяють прийняттю добровільного та усвідомленого рішення, що стосується проходження повноцінного реабілітаційного курсу. Системна реабілітація алкоголіків і наркозалежних пацієнтів проходить в умовах госпіталізації. Тільки стаціонарне лікування дозволяє гарантувати відсутність вживання заборонених речовин, занурення у здорове терапевтичне співтовариство.

Анонімність, комфортабельні умови проживання, шанобливе ставлення персоналу, доброзичлива атмосфера, що панує в центрі, розвіюють міфи про жахи госпіталізації. Перед тим як почати лікування, пацієнт і його родичі можуть приїхати в клініку, поговорити з фахівцями, оцінити умови, задати будь-які питання, що цікавлять.

Реабілітаційна програма носить комплексний характер, що передбачає поєднання медикаментозних та психотерапевтичних методів. При цьому основний акцент робиться на психологічну реабілітацію. Після закінчення курсу реабілітантами надається терапевтичний супровід. Випускники продовжують відвідувати заняття в групах взаємодопомоги, різноманітні заходи, що проводяться центром. З реабілітантами займаються психологи, психотерапевти і соціальні працівники.

Як отримати допомогу?

Для отримання допомоги, попередньої консультації пацієнти можуть зателефонувати в центр, який працює в цілодобовому режимі, без свят і вихідних. У телефонному режимі можна безкоштовно проконсультуватися з профільними фахівцями, домовитися про госпіталізацію, перевезення пацієнта в клініку, виклик нарколога додому. Для даних цілей можна також скористатися формою зворотного зв'язку на сайті клініки https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua. Співробітники центру дадуть відповідь на всі запитання й нададуть додаткову інформацію.

Тільки професійні знають, як потрібно лікувати алкоголізм і наркоманію в Києві, щоб уникнути зривів і рецидивів. Шанс на одужання є у кожного.