Переваги анонімного лікування наркоманії та алкоголізму

«Український Центр Лікування Залежності» протягом багатьох років займається боротьбою з наркоманією та алкоголізмом. Пацієнтам надається повний комплекс послуг: починаючи від детоксикації організму та закінчуючи соціалізацією. Основним принципом роботи даного спеціалізованого установи є повна анонімність і суворе дотримання політики конфіденційності.

Переваги лікування в «Українському Центрі Лікування Залежності»

Відмінності між приватною клінікою і наркодиспансером

Між приватним наркологічним центром і державним наркодиспансером існує багато відмінностей. Наприклад, приватні установи патологічні залежності відносять до категорії психосоматичних захворювань, не обмежуючись при їх лікуванні короткостроковими методами у вигляді програми Детокс, а практикуючи комплексну психологічну реабілітацію.

Відрізняється й сам підхід до пацієнтів. Якщо в наркологічних застосовується загальна терапевтична схема, то співробітники приватної клініки при розробці лікувального курсу враховують всі особливості конкретного клінічного випадку, психотип і навіть темперамент своїх хворих.

Найголовніша відмінність полягає у тому, що в приватних центрах пацієнтів не ставлять на облік. Кожна людина, яка звернулася за допомогою, незалежно від того, пройшов він повну реабілітацію або обмежився викликом нарколога на будинок, може розраховувати на сувору конфіденційність і нерозголошення особистої інформації.

У чому плюси конфіденційного лікування?

Анонімність захищає самих залежних пацієнтів, а також членів їх сімей від суспільного розголосу. Це дозволяє уникнути пліток, осуду, проявів необґрунтованої агресії та інших неадекватних реакцій з боку оточуючих.

Крім того, людина, поставлений на облік у наркологічному диспансері, навіть повністю позбувшись залежності, не зможе повернутися до повноцінного життя. Надалі він неодмінно зіткнеться з проблемами, що стосуються вибору професії, працевлаштування, отримання водійських прав і т.д.

Випускники приватного центру гарантовано зможуть уникнути подібних неприємностей, оскільки про їх хвороби не буде відомо нікому, крім лікарів і ближнього кола спілкування. Більш того, навіть співробітникам клініки не доведеться повідомляти детальну інформацію про себе та свою сім'ю.

Слід також зазначити, що конфіденційність надає людині впевненості та викликає більше довіри до лікувального закладу. Практика показує, що й самі хворі, які страждають алкогольною чи ж наркотичною залежністю, та їх близькі з більшою легкістю приймають рішення про прийняття сторонньої допомоги, проходження курсу реабілітації, якщо їм гарантується анонімність.

«Український Центр Лікування Залежності» https://narkologicheskiy-centr.com/ зробить все можливе, щоб захистити своїх підопічних від суспільного розголосу. Більш того, після виписки кожному реабілітантами надається терапевтичний супровід і допомогу в соціалізації. Метою постреабілітаціонной програм є не тільки профілактика рецидиву, але і підвищення якості життя колишніх залежних пацієнтів.