Просування web-ресурсу на більш високі позиції в пошуковій видачі є практично нескінченним процесом. Це обумовлено високою конкуренцією на ринку. Навіть якщо власнику вдалося вибитися на першу позицію в пошуковій видачі, йому не варто забувати, що конкуренти не сплять і роблять все можливе, щоб зайняти це всіма бажане місце. Тому розглянемо найпопулярніші та ефективні інструменти для просування комерційного web-ресурсу, які дозволять не тільки обігнати конкурентів, а й утримувати позицію лідера.

Кращі способи просування сайту в 2019-му році

Контент-маркетинг

Відмінною особливістю даного інструменту є можливість використання декількох способів популяризації ресурсу, а саме:

  • оптимізація вже наявного контенту або створення нового;

  • написання статей для сайтів;

  • розробка контенту для соціальних мереж.

Ведення блогу на сайті

Обов'язковою умовою перед запуском власного блогу для залучення клієнтів і читачів є створення семантичного ядра - популярних ключових слів, що мають безпосередній зв'язок з видом реалізованої продукції. Відповідні слова і фрази необхідно буде гармонійно вставляти в статті, що розміщуються на web-ресурсі. Це дозволить пошуковим роботам віднести сайт до певної теми і видавати його при введенні користувачам відповідного запиту в пошуковій системі.

Крім того, блог демонструє пошуковикам, що сайт має високу активність, через що його потрібно показувати користувачам. Тому кожен власник інтернет-магазину для досягнення успіху повинен запустити власний блог.

Розміщення текстів на сторонніх сайтах

Розміщуючи власні корисні для користувачів статті на сторонніх ресурсах, власник комерційного сайту виконує дві дії одночасно - демонструє важливість власного сайту для пошукових систем і залучає нових клієнтів.

При цьому контент, що розміщується повинен бути якісним і цікавим. Більш того, він повинен викликати у користувачів бажання поділитися знайденою інформацією з друзями та знайомими в соціальних мережах. Саме тому на створення контенту не варто шкодувати ні коштів, ні часу.

Соціальні мережі

Соцмережі є сьогодні одним з найпопулярніших методів просування сайту. Даний спосіб має на увазі початкове створення сторінки компанії в соціальній мережі, після якої здійснюється запуск таргетованої реклами. Крім цього, соціальні мережі надають інтернет-магазинах можливість безпосереднього спілкування з цільовою аудиторією, що дозволяє визначити бажання клієнтів і максимально поліпшити їх враження від покупки товару.

Розміщення цікавих матеріалів в соціальних мережах підвищує впізнаваність бренду, залучає нових потенційних покупців і підштовхує їх до здійснення покупки. Відповідний контент повинен бути представлений у вигляді постів, якими можна поділитися з друзями. Таким чином компанія зможе отримати максимальний рівень довіри у широкої аудиторії.

На цьому список способів для просування сайту не закінчується. У нього можна також додати розміщення контекстної реклами та кілька інших інструментів. Щоб отримати ефективний web-ресурс, розташований на перших позиціях пошукової видачі, слід звернутися на сайт https://istec.com.ua.