Як отримати ефектний інтер'єр? Він залежить від меблів - намагайтеся правильно вибирати конструкції за розміром, конфігурацією, дизайном. Так, в спальню вкрай важливо поставити красиве ліжко. Воно стане основним елементом інтер'єру, який буде задавати весь настрій.

Підібрати меблі онлайн зручно на сайті https://matroluxe.com/ - компанія порадує:

  • різноманітністю моделей;
  • товарами різних брендів;
  • помірними цінами;
  • грамотно оформленими каталогами;
  • доставкою по всій Україні.

Подивитися акційні пропозиції вдасться на порталі. Тут можна дізнатися варіанти оплати.

Ліжко для кантрі: що вибрати

Сільський інтер'єр вимагає натуральності і простоти. Найкраще впишеться в оформлення дерев'яне ліжко. Не треба шукати витончену дорогу конструкцію. Потрібне масивне, громіздке ліжко. Узголів'я вибирається лаконічне. Різьба допустима, але в невеликій кількості.

Колір ліжка повинен бути класичним. Дерево насиченого тону задасть потрібний настрій оформленню. Розмістити ліжко потрібно по центру - воно буде привертати увагу.

Чого вимагає прованс?

Це теж сільській інтер'єр, але він вимагає зовсім інших ліжок. Замовити треба конструкцію з дерева на фігурних ніжках. Узголів'я, ізніжжя повинні бути витонченими. Можливі гратчасті елементи, різьблення.

Колір ліжка може бути світлий. Прованс заохочує використовувати білі меблі - вони розширюють простір, робить його більш затишним. Прованс допускає розміщення конструкції біля стіни. Антураж вимагає збалансованості, центр кімнати залишають пустим. 

Модерн: нюанси вибору ліжка

Дизайн вимагає функціональності. Навіть меблі повинні бути максимально практичними. Відмовтеся від звичайних ліжок на ніжках на користь моделі на подіумі. Усередині такого ліжка ховаються ящики для білизни. Це дуже практично - можна прибрати з кімнати величезний комод.

Якщо у ліжка передбачені підставки біля голови, можна відмовитися і від тумбочок. Зверніть увагу, що подібні доповнення "висять" в повітрі, при бажанні їх можна просто зняти.

Фукціональний модерн прагне залишити більше вільного місця. Ліжко завжди ставлять біля стіни. 

Як повинна бути оформлена конструкція? Узголів'я може мати будь-яку форму. Заохочуються плавні лінії. Узголів'я часто робиться м'яким. Виберіть варіант, обшитий натуральною шкірою.

Надмірностей бути не повинно - залиште кристали, камені й інші варіанти інкрустації для ар-деко. До речі, для такого типу інтер'єру потрібно узголів'я розкішних відтінків. Яскраво-червоний, смарагдовий, яскраво-синій - таке ліжко стане акцентним елементом. Матеріали вибираються дорогі - натуральне дерево найкраще впишеться в розкішний ар-деко.