Камін для житла - це родзинка інтер’єру. Людина, яка має змогу насолодитися чарівничою грою полум’я, розслабляється, наповнюється спокоєм та гармонією. Вона забуває про всі труднощі та незгоди, абстрагується від будь-яких проблем. Але естетичність це не головна функція такого пристрою. Встановлюють його в першу чергу для обігріву приміщення. Щоб тепловіддача була максимальною, а експлуатація простою, важливо правильно обирати топки для камінів. Саме від них залежить надійність і якість роботи даної системи опалення.

Камінні топки: особливості класифікації

Камінні топки бувають двох типів, залежно від виду камери згоряння. А саме:

  • відкриті. Встановлюють частіше на каміни, які виконують декоративну функцію. Адже тепло в них зберігається нетривалий час. Такий тип топки можна використовувати лише тоді, коли господар каміну вдома спостерігає за його роботою, і може контролювати полум’я;
  • закриті. Більш практичний тип. Топка закривається дверцятами, які перешкоджають тліючому вугіллю випасти на підлогу.

Камінна топка пряма IMPRESSION 2g 80.60.01, відкриті і закриті моделі мають одну спільну перевагу – екологічний матеріал палива. Для підтримки горіння використовують дерев’яні поліна, які відрізняються безпечністю при спалюванні. Деревина не шкодить здоров’ю людини, при її горінні в атмосферу не викидаються шкідливі компоненти.

Вибір топки для каміна: які особливості важливо врахувати?

Вибираючи камінну топку, слід звертати увагу на такі характеристики:

  • потужність пристрою і площа житла, де він буде встановлюватися. Щоб обігріти 10 м² житла, достатньо встановити камін потужністю 1 кВт. Якщо площа житла 50 м², то потужність пристрою повинна бути не менш ніж 5 кВт;
  • ККД. В закритих топках він вищій, в відкритих дещо нижчій;
  • витрата палива. Чим менше показник, тем більше палива ви заощадите;
  • додаткові функції. Функція вторинного допалювання дає змогу збільшити коефіцієнт корисної дії, зменшити нашаровування сажі в димоході. Функція підйому скла дає змогу трансформувати топку закритого типу в відкритий і насолодитися анімованою картиною горіння вогнища. Але слід враховувати, що чим більше функцій у пристрою, тим дорожче він коштує.

Придбати камінну топку будь-якого типу з необхідними функціями за доступною ціною ви можете в нашому інтернет-магазині. Тільки оригінальний та якісний товар від офіційного представника.