Картинки по запросу львов отдыхДо Львова приїжджає велика кількість гостей з усієї України. Мета приїзду може бути різною. Це і туристичні подорожі й ділові поїздки, бо місто має багатий культурний та науковий потенціал. Але незалежно від мети приїзду, гості закохуються в це чарівної краси місто, що живе, зберігаючи культуру й традиції своїх предків. Місто відповідає взаємністю на всі теплі почуття гостей, та піклується, щоб перебування у Львові було приємним. Гостей радо вітають львівські готелі. П’ятизірковий готель у Львові Grand Hotel, один з найстаріших у місті. Відлік своєї історії готель почав у 1893 році. На протязі існування готелю господарі постійно намагаються зробити умови перебування гостей кращими. Проведення останньої реконструкції, що відбулася у 2016 році було направлене на оновлення технічного обладнання закладу.

Зараз класичний стриманий дизайн готелю органічно поєднується з інноваційним технічним обладнанням. Епоху XX сторіччя нагадують меблі, двері, унікальні поручні, дбайливо збережені господарями. Встановлені ціни на готель у Львові цілком зрозумілі й прийнятні. Адже гостям пропонується високий рівень сервісу. Серед номерів готелю клієнт має можливість вибрати той номер, який буде відповідати всім його вимогам.

Для сімей з дітьми, молодшими 4 років, готель безкоштовно надає додаткове ліжко. За додаткове ліжко для дітей до 11 років доведеться заплатити 500 гривен. В номері можна переглядати програми супутникового телебачення, обов’язково в кімнаті є кондиціонер та холодильник. Простора ванна кімната обладнана душовою кабінкою, надаються туалетні приналежності. На всій території готелю діє безкоштовний Wi-Fi. Крім того, гості готелю можуть скористатися рядом корисних послуг: масаж, сауна, косметичні процедури. Гості зберігають теплі спогади про перебування стінах Grand Hotel.