Чи можуть квіти замінити собою подарунок? Все залежить від приводу, точніше, його значущості та вигляду букету. У деяких випадках композиція може розцінюватися як самостійний презент. Можна попросити кур'єра доставити букет квітів за певною адресою - це додасть привітанню офіційності.

Де замовити букет онлайн

Підібрати красиві квіти вдасться на flowers.ua - каталоги порадують різноманітністю пропозицій, широким ціновим діапазоном. Доставка квітів здійснюється по всій Україні. Клієнти можуть замовити відправку в Київ, Дніпро, Харків, Львів і Одесу. Доставка проводиться в Москву або Нью-Йорк. Ця послуга обійдеться дорожче.

Як швидко доставка квітів у Львів, у скільки обійдеться сервіс? Уточнюйте інформацію на порталі або у менеджерів.

Тренди в світі букетів

У букетів є своя мода, вона постійно змінюється. Що зараз актуально? Люди все частіше замовляють моно букети квітів. Йдеться про композиції з однакових квітів, вони вибираються за відтінком.

Чи складно знайти правильний моно букет? Так, адже тут треба враховувати відтінок композиції. Простіше всього тим, хто хоче висловити почуття. У цьому випадку використовуються червоні букети, які символізують пристрасть або рожеві - вони повідомляють про ніжні почуття.

Коли доречно вручити білий букет? За допомогою такої композиції прийнято висловлювати повагу. Він говорить про чисті почуття по відношенню до людини.

Висловити повагу можна також букетами незвичайних відтінків. Наприклад, фіолетовою або зеленої композицією. Треба відзначити, такі моно букети часто вручають колегам, начальникам.

Жовті та оранжеві букети покликані підняти настрій. Їх дарують, щоб поділитися позитивом. Це відмінний подарунок для родички або подруги.

Солодкі букети

У композиції прийнято сьогодні додавати їжу. Часто використовуються фрукти. Плоди вибираються з урахуванням кольору, форми. Зазвичай фрукти складають з квітами цілісну композицію.

Замінити плоди і ягоди можна солодощами. Флористи часто додають в букет цукерки, макаруни, зефіркі. Можна навіть знайти букети, що повністю складаються з фруктів і солодощів.

Увага приділяється упаковці. Папір використовується все рідше як обгортки. У що ж поміщають букети? У капелюшні коробки - тара відтіняє собою квіти. Її часто прикрашають стрічками, принтами, написами.

Чому квіти в коробці так популярні? Вони виглядають ефектно і стильно. Коробка додає пишності квітам.