Щодня ми поспішаємо на роботу, поспішаємо виконати всі завдання, але завжди відкладаємо бажане «до зарплати» або взагалі до кращих часів.

Юнекс Банк реалізовує одну із найприємніших та турботливих цілей: доступне життя з комфортом і можливостями для кожної людини. Ми вже можемо перевірити це і в Краматорську, отримавши у представництві Юнекс Банку нову кредитну картку «Unex Card».

Чому саме кредитна картка «Unex Card»?

Виникає питання: чому для фінансової незалежності необхідна кредитна картка?

Така картка закриває перші винекнені на думку потреби, наприклад:

  • Потрібні гроші до зарплати, а йти до ломбарду ніколи не було розумно,

  • Хочеш новий смартфон/ноутбук, але це велика сума, щоб виплатити одразу,

  • Необхідно закінчити ремонт, щоб скоріше заселитися.

Будь-яку з наведених потреб можна вирішити при наявності «екстра-грошей» у власній кишені. Саме цим і забезпечує тебе кредитна картка «Unex Card».

І чому від Юнекс Банку?

Картка «Unex Card» відносно нова і, наразі, має найкращі конкурентні умови, які тільки можна знайти на ринку.

По-перше, можна отримати до 100 000 грн на кредитний ліміт картки і використовувати їх за необхідності, розраховуючись безготівковою оплатою.

По-друге, користування кредитними коштами нічого вам не коштує протягом 62 днів. Саме такий термін відводиться на повернення витрачених кредитних коштів без будь-яких комісій. Або ж можна повернути пізніше, але з відсотковою ставкою.

По-третє, кредитна лінія відновлювальна і можна використовувати картку знову і знову, навіть за кордоном. Так, до речі, вигідніше, ніж готівкою.

По-четверте, Юнекс Банк нараховує усім власникам картки «Unex Card» дуже високий кешбек до 25%. Лише необхідно обрати категорію витрат, що буде найбільш вигідна саме для вас.

І отримати карту можна дуже швидко і просто – з доставкою, при оформленні кредитки на сайті https://creditcard.unexbank.ua/, або у представництві, за адресою: бул. Краматорський,буд. 3 (ТЦ" Елма сервіс", тел.: +38 (068) 825 13 88, +38 (050) 195 44 83), (ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.).