Унікальне обладнання для МРТ, яке розробляє та випускає Canon Medical Systems, забезпечує неперевершений комфорт під час роботи з пацієнтами будь-якого фізичного стану та ваги, поєднуючи короткий магніт із великим отвором. Це зменшує тривожність пацієнтів та робить процес сканування та діагностики більш простим, доступним і зручним.

Кожний МРТ Canon (Toshiba) є неповторною системою, що відкриває перед клініцистами безліч переваг і можливостей. Ви можете купити надсучасний магнітно резонансний томограф і в Україні й вже сьогодні використовувати технології, які змінюють уявлення про томографію в цілому.

Беззаперечні переваги сьогодення

Canon Medical Systems вже презентувала не один надсучасний магнітно резонансний томограф, і наразі продовжує вдосконалювати не лише самі сканери, а й змінювати уяву про класичні методи й підходи до сканування.

Сьогодні Toshiba пропонує магнітне резонансне обладнання, яке:

  • гарантує більше комфорту для ваших пацієнтів;
  • полегшує процедуру обстеження для тих, хто страждає на клаустрофобію;
  • більше місця для пацієнтів усіх розмірів;
  • зменшує стрес і тривогу;
  • має просту реєстрація та доступ до пацієнта;
  • ідеально підходить для педіатрії та геріатрії;
  • ідеально підходить для сканування грудей;
  • забезпечує безшумну роботу.

Акустичний шум є важливим джерелом проблем у звичайних томографах. Це ускладнює спілкування з пацієнтом і доставляє хворому дискомфорт. Це може спричинити тимчасове або постійне порушення слуху, а також створює небезпеку для педіатричних пацієнтів, які потребують седації.

Нові розробки Toshiba

Toshiba Medical, яка зараз входить до групи Canon, випускає нові сканери 1,5 Tesla з функціями, які приносять користь як комфорту пацієнтів, так і ефективності проведення обстежень.

Обладнання для МРТ від Canon пропонує значно кращі умови роботи в певних режимах сканування завдяки технології фірми Pianissimo. Це забезпечує до 99% зменшення шуму порівняно з багатьма існуючими МРТ-сканерами. Існують також варіанти апарату MR Theatre – системи, яка спирається на стіну дисплея за сканером та дзеркало, надаючи пацієнти можливість бачити результати обстеження на зображенні.

Також є такі переваги, як швидкий робочий процес та попередньо встановлені налаштування опцій, які дозволяють оптимізувати сканування, зменшуючи час, який пацієнти проводять у приміщенні сканування.