Кожного року після гучних святкувань новорічних та різдвяних свят залишається як завжди мало коштів на щоденні витрати до наступної заробітної плати. Тому саме зараз, щоб покращити настрій усім мешканцям міста Краматорськ, Юнекс Банк запускає святкову пропозицію "Крижаний Бум". Головною особливістю даної пропозиції є можливість заморожування відсоткової ставки по готівковому кредиту на перші три місяці!

Користуйтесь грошима 3 місяці без відсотків!

Показники відділу аналітики дають змогу дійти висновку, що у зимовий період попит на готівку значно зростає. Ключовими факторами такого попиту є декілька частин витрат. Найбільшу частку займає підготовка до свят та пошук подарунків. Також зростають і інші витрати, пов'язані з настанням зими. І поки, інші банки змагаються у зниженні відсоткової ставки, Юнекс Банк відміняє її зовсім!

Спеціальна кредитна пропозиція "Крижаний Бум" дозволяє отримати кредит готівкою:

- до 200 000 грн без поруки та застави;

- термін до 12 місяців;

- з 0% ставкою на перші 3 місяці.

0% на кредит готівкою в Юнекс Банку

Цілих 3 місяці на рахунок не будуть нараховуватись відсотки. Вашою задачою буде лише повернути отримані кошти в тому ж самому обсязі, якому було отримано позику в банку. На цей період Юнекс Банк нараховує лише мінімальний розмір річної ставки - 0,01%. Тому, якщо повертаєте кошти чітко в термін протягом 3 місяців, кредит вийде безвідсотковим.

Термін дії пропозиції "Крижаний Бум" закінчується 31.01.2020.

Щомісячна комісія після закінчення "замороженого" періоду складатиме 5%. Встигніть оформити кредит на сайті банку http://credit.unexbank.ua/ або у відділенні за адресою: бул. Краматорський,буд. 3 (ТЦ" Елма сервіс", тел.: +38 (068) 825 13 88, +38 (050) 195 44 83). Ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.